Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Walentynkowe prezenty dla Panów

Po krótkich poradnikach dotyczących wyboru walentynkowych prezentów dla konkretnych typów kobiet przyszedł czas na miłosne podarunki od pań dla panów i … par. Postanowiliśmy sprytnie – i zapewne dziwnie na pierwszy rzut oka – połączyć oba zagadnienia w jedno, ponieważ możliwości obdarowywania mężczyzn są dość okrojone, a propozycje skierowane ogółem do par – zwłaszcza tych bezpruderyjnych i chętniej eksperymentujących na wielu płaszczyznach swojego związku – bardzo często zahaczają o najgłębiej skrywane męskie fantazje i wymarzone upominki.

 

Zacznijmy jednak od tradycyjnych pomysłów na souveniry wyłącznie dla panów. Jak co roku producenci męskiej bielizny dostarczyli do sklepów spore ilości klasycznych bokserek z humorystycznymi nadrukami. Nie nam dyskutować o tym, czy mężczyźni rzeczywiście lubią tego rodzaju podarki, czy nie. (Czasami wydaje się nam, że o wiele bardziej cieszyliby się oni z bieliźnianego prezentu dla siebie, ale… na swojej kobiecie – o czym za chwilę). Faktem jednak jest, że co roku branża odnotowuje w okresie Walentynek wyraźny wzrost sprzedaży śmiesznych majteczek, więc i my przedstawiamy kilka przykładowych, niesłychanie uniwersalnych modeli, które panie z powodzeniem mogą sprezentować swoim partnerom, łącząc przyjemne z pożytecznym.

Bardziej śmiałym i zdystansowanym jednostkom warto spróbować wręczyć coś niebanalnego i odważnego – kostium kelnera/policjanta/strażaka, skąpe stringi, stylizowane komplety czy intrygujące zestawy odzieżowe. Ogrom zabawy i śmiechu – gwarantowany.


Natomiast jeżeli żadna z tych opcji nie spotkała się z Waszą aprobatą zdecydujcie się na ostateczny krok i kupcie coś… dla siebie, a w zasadzie dla Was. Tylko nie wybierajcie oczywistych projektów, typowych haleczek czy ponadczasowych, ale do znudzenia hołubionych setów z pończochami. Postawcie na coś, czego unikacie na co dzień, a co wywoła efekt „WOW!”. Skóra, lateks, erotyczne przebieranki, skąpe dodatki, paseczki, łańcuszki… słowem wszystko to, co zapewni Wam niezapomniane przeżycia i wprowadzi do Waszej sypialni zupełnie nową jakość.


Konkretne propozycje bez problemu znajdziecie w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, klikając w link -> BIELIZNA EROTYCZNA