Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Róg obfitości firmy Obsessive

Ostatnie tygodnie 2015 i początek roku 2016 to istny wysyp bieliźnianych nowości. Minione Mikołajki, potem Święta Bożego Narodzenia, a teraz szalony karnawał i zbliżające się małymi krokami Walentynki stanowią idealną okazję do beztroskiego wydawania pieniędzy na rzeczy piękne, zmysłowe i uwodzicielskie. Nic więc dziwnego, że w tym szczególnym okresie producenci wyjątkowo chętnie dostarczają swym Klientom premierowych kolekcji i pomysłów, a ci drudzy ochoczo korzystają z nadarzającej się okazji i zaopatrują się w kolejne pudełeczka z rozkoszną zawartością. I prawdę mówiąc w ogóle się temu nie dziwimy, bo patrząc na jeszcze cieplutkie projekty niektórych firm nie sposób powstrzymać się od nabycia choćby jednego z tych smakołyków. Jednak żeby nie zamęczać Was dziesiątkami zdań o tych najciekawszych opcjach (a jest ich naprawdę dużo) zdecydowaliśmy się na jedną, ale za to wybitnie płodną i twórczą markę i to właśnie jej propozycje przybliżymy Wam dzisiaj z nieukrywaną radością.Na tapetę bierzemy Obsessive.Zaczynamy od małej, a właściwie całkiem sporej zmiany wizerunkowej. Firma z Czańca postanowiła bowiem odświeżyć swoje sławne i uwielbiane przez fanów pudełeczka. Dodano sporo kolorów i potężną dawkę informacji o znajdujących się w środku modelach, boczne zdjęcia poglądowe oraz obsessyjne ikony, które krótko i zwięźle charakteryzują dany produkt. Całość robi wrażenie i po dłuższym obcowaniu na pewno zyska powszechną aprobatę.Po kwestiach technicznych przyszła pora na to, co tygryski lubią najbardziej, czyli na jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną, uwodzicielską i nieziemsko pobudzającą bieliznę.Prawdziwy szał zmysłów zapoczątkowała linia Auroria – czysta przyjemność w kolorze indygo okraszona niesamowitymi koronkami, zaskakującymi fasonami i perfekcyjnymi wykończeniami.


Jako druga głos zabrała Sedusia – wymowna jak sama nazwa wskazuje, bezapelacyjnie urzekająca i piekielnie skuteczna w swoim oddziaływaniu – oraz w ramach uzupełnienia: kunsztowne gorsety Melidia i Corala.

Trzecią w kolejce okazała się fenomenalna Alabastra – z pozoru niewinna i delikatna, w istocie rozgrzewająca do czerwoności i nieprzebierająca w środkach prowadzących do celu.Po drodze nie zabrakło także figlarnych kostiumów (Króliczek, Mikołajki i Policjantka), bestsellerów w nowych kolorystycznych odsłonach (Imperia chemise, Favoritta babydoll, Dottie corset), zachwycających gadżetów w postaci masek i opasek na oczy oraz kajdanek w formie różnorodnych mankiecików.                                

                                  

Przysłowiową kropką nad i całego szwadronu obsessyjnych smakołyków stały się oryginalne dzianinowe sukienki i body oraz mroczna i niezwykle pikantna kolekcja Darksy.
Zresztą, musicie to zobaczyć na własne oczy i poczuć na własnej skórze. Dlatego już teraz zapraszamy na rozkoszne zakupy w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.

Pełen asortyment polskiego producenta dostępny jest pod tym linkiem → OBSESSIVE