Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Niebanalnie i zadziornie...

Lolitta to jedna z najbardziej oryginalnych i nieodgadnionych marek bieliźnianych na naszym rodzimym rynku. Kiedy inni producenci zaskakują raz na sezon, dwa; gdyńska firma nieustannie wprawia w osłupienie. Specyficzny design charakteryzujący się nieokiełznanym i wyjątkowo wysublimowanym erotyzmem przyciąga z siłą magnezu. Każda kolejna kolekcja zniewala nie tylko damskie, ale przede wszystkim męskie zmysły. Bo tylko tutaj można spotkać tak niebanalne projekty będące odzwierciedleniem aktualnych trendów i pozostające pod ewidentnym wpływem gigantów tego segmentu branży, np. Bordelle. Samo to wydatnie zwiększa pole rażenia marki i sprawia, że zarówno Panie, jak i Panowie coraz chętniej decydują się na kupno kompletów ze złotą koroną w logo.Nie inaczej będzie tym razem. Śmiemy nawet twierdzić, że najnowsze propozycje marki są jednymi z najlepszych i najbardziej urozmaiconych. Standardowo znajdziemy wśród nich pończochy, majteczki, sukienki, biustonosze i body. Bazowanie na klasycznych fasonach nie oznacza jednak nudy. Wręcz przeciwnie. Nieśmiertelne kroje są dla Lolitty wymarzonym polem doświadczalnym, na którym wypróbowuje się maksimum możliwości. Właśnie tak powstają unikalne i niepowtarzalne modele. Potem wybiera się same perełki, które trafiają do bezpośredniej dystrybucji, a docelowo do spragnionych fantazyjnych zestawów par. W ostatniej kolekcji takich perełek jest naprawdę sporo.Sukienki Excellent, Marvelous, Extreme i Sensuality zachwycają nietuzinkowymi i intrygującymi rozwiązaniami, efektownymi detalami i jak zawsze najwyższą jakością materiałów oraz – co nowe i zaskakujące – potężną dawką kokieterii.
                                              Bezpruderyjne body Superb fascynuje swym bezkompromisowym i jednoznacznym charakterem, komplety Sensual Mistress i Coquettish uwodzą słodko-pikantnymi połączeniami i zalotną figlarnością, a biustonosze Gorgeous oraz Embrace Bra oszałamiają frapującymi mariażami skóropodobnych materiałów, transparentnego tiulu, elastycznych paseczków i złotych detali.

                     
Na koniec małe-wielkie propozycje w postaci kuszących i prowokujących pończoch Passionate i Extraordinary oraz niezwykłych majteczek Essential Panty wykonanych na bazie pobudzającego kontrastu słodkiego, cukierkowego różu oraz atramentowej czerni.Zachęcamy – przekonajcie się na własnej skórze, jak inspirująca i podniecająca potrafi być bieliźniana awangarda. Wszystkie modele marki Lolitta dostępne w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl znajdziecie pod tym linkiem → LOLITTA