Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Grzeczne Mikołajki

Miesiąc rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia i na wskroś kuszących propozycji prezentów na Mikołajki, jak również na Święta Bożego Narodzenia. Żeby jednak nikt nie poczuł się pominięty i niezauważony lub – o zgrozo – zlekceważony, dzisiaj skupimy się na nieco mniej frywolnych pomysłach i dużo bezpieczniejszych, ale w żadnym wypadku nie byle jakich upominkach.

 
 

Na pierwszy ogień idą Rodzice oraz Dziadkowie, co wbrew pozorom nie jest wcale taką prostą sprawą. Bo niby znamy się tyle lat, wiemy o sobie niemalże wszystko, a gdy przychodzi do wyboru jakiegoś podarunku nagle ogarnia nas totalna niemoc i zwykle kupujemy pierwsze, co wpadnie nam w ręce. Roboty kuchenne, miksery, komplety garnków, maszynki, tablety, telefony komórkowe itp. Niby fajnie, często nawet z klasą, ale czy udane prezenty naprawdę muszą być tak boleśnie praktyczne? Nie! Dlatego zamieńmy te sprzęty użyteczności domowej na odrobinę luksusu, wygody i komfortu. Przykłady? Zestawy ekskluzywnych kosmetyków dla Pań i Panów, stylowe piżamy męskie i szykowne koszule nocne, wyrafinowane dodatki (czapki, szaliki, rękawiczki, kapcie) i wysokiej jakości bielizna osobista. Nie ma takiej możliwości, żeby się nie spodobało i nie wywołało radości obdarowywanych. 


 
Druga grupa to młodsze rodzeństwo i kuzyni. Im zazwyczaj wystarczą najnowsze gadżety albo jakiś modny ciuch. Czasami dobra książka lub płyta. Odzież jesteśmy w stanie Wam zapewnić, jednak co do reszty musimy posiłkować się naszymi sklepowymi zamiennikami, np. śmiesznymi skarpetkami, oryginalnymi kapciami czy – tak, tak – pierwszymi wykwintnymi kompozycjami zapachowymi. Na początku może będą kręcić nosem, ale po jakimś czasie na pewno docenią tego rodzaju upominek.  
Co do naszych partnerów sprawa jest o tyle łatwiejsza, że tutaj nie musimy skupiać się wyłącznie na tych bezpiecznych opcjach, bo ewentualny nieco bardziej szalony prezent w najgorszym razie spotka się z lekkim grymasem albo głośnym wybuchem śmiechu, ale raczej nie grozi nam obraza i dąsy przez kilka dni. Jednak mimo wszystko także w tym przypadku przemyślcie dobrze swój wybór. W końcu prezent ma przede wszystkim sprawiać radość. Z kobietami jest o tyle prościej, że im nigdy dość bielizny wszelakiej, odzieży i kosmetyków. Jednak sądzimy, że i Panowie nie pogardziliby elegancką koszulą, sweterkiem, wyśmienitymi bokserkami czy ciepłym szlafrokiem.


 

 
Jak widzicie możliwości jest naprawdę wiele, wystarczy dobrze się rozejrzeć, pilnie obserwować zasoby wszelakie naszych najbliższych i mieć wyczulony słuch na ich artykułowane potrzeby. Całą resztę znajdziecie w naszym sklepie internetowym -> EKSKLUZYWNA.PL