Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kostiumy na Halloween

Czas mija nieubłaganie i zanim się zorientowaliśmy mamy już końcówkę października. A skoro za progiem czai się listopad to znak, że niedługo bary i knajpy zapełnią się ludźmi, którzy lubią i z chęcią świętują Halloween. W końcu każda okazja do zabawy jest dobra, a malkontentów i przeciwników tego typu imprez uspokajamy – nikt nie musi w tym uczestniczyć wbrew własnej woli. Inna sprawa, że nawet miłośnikom tematycznych przyjęć nie zawsze po drodze z tłumem i masowością. Dla takich osób mamy drugi, równie ciekawy (jeżeli nie bardziej) scenariusz na spędzenie wieczoru – zabawy tylko we dwoje.

 
 

Pisząc: zabawy we dwoje, mamy na myśli intensywne, pełne pasji i namiętności chwile w zaciszu prywatnych sypialni, w trakcie których być może odkryjecie zupełnie nowe lądy intymnych doznań, potrzeb i preferencji. Stale warto bowiem doskonalić swój „warsztat” i urozmaicać miłosne pożycie, także przy pomocy odpowiednich akcesoriów i bielizny. Jako że nadchodząca okazja do tego typu poszukiwań jest dość charakterystyczna, nie pozostaje Wam nic innego jak skusić się (wreszcie albo już po raz kolejny raz) na nietuzinkowe erotyczne kostiumy.

 
 

Tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z przebierankami polecamy najbardziej reprezentatywne modele, które są zarazem odzwierciedleniem najczęstszych męskich (ale nie tylko!) fantazji. Zalotna uczennica, uczynna stewardessa, pomocna pielęgniarka, a może sumienna pokojówka? Każda z tych opcji ma po kilka, a nawet kilkanaście odsłon, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.
Jeżeli natomiast lubicie bardziej zabawowe, a nawet kreskówkowe czy filmowe klimaty śmiało sięgnijcie po projekty, które stanowią doskonale wyważone połączenie bieliźnianych materiałów i oryginalnych rozwiązań. Przykład? Batty, Maiko, Pussycat, Gepardina, Infernita i Play.
 

  Twój partner lubi, kiedy to Ty przejmujesz rządzy w sypialni i bez mrugnięcia okiem wprowadzasz tam swoje zasady i rozporządzenia? Nie ma wyjścia – musicie uzbroić się w wojskowe mundurki lub uniformy służb porządkowych. Na szczęście tutaj możliwości też jest w bród.


Na koniec coś dla niepokornych, oryginalnych i odważnych. Otwarte na nowości i różnorodne warianty pary zachęcamy do zabawy konwencją i zakup kostiumów dla Panów. Ciekawie prezentują się zwłaszcza propozycje marek Roxana i Baci – nie są ani przesadzone, ani nudne, a przy tym posiadają odrobinę tego nieuchwytnego czegoś, co czyni je niesłychanie pociągającymi i interesującymi.

 

Jak widzicie w kwestii erotycznych przebieranek ciągle coś się dzieje, więc warto przyjrzeć się bliżej tej kategorii. Pełen asortyment niecodziennych kompletów dostępnych w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl znajdziecie pod tym linkiem -> KOSTIUMY EROTYCZNE