Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

PORADNIK BIELIZNA - Biustonosz dla dużych piersi

Najważniejszy jest obwód pod biustem. Niektóre kobiety całkowicie zapominają o tym jak ważny dla naszej sylwetki jest rozmiar pod biustem. To właśnie część stanika, która się tam znajduje jest najbardziej problemowa. O tym, czy stanik jest dobrze lub źle dobrany decyduje jego ułożenie na ciele, a właśnie dzięki zapięciu biustonosz powinien być we właściwym miejscu.

 

Gdy stanik jest źle dobrabeżowy biustonosz xxlny:
- zapięcie nie leży poziomo na linii biustu tylko przesuwa się coraz wyżej, przez co biust układa się coraz niżej
- ramiączka wbijają się w ramiona, chociaż powinny utrzymywać tylko część ciężaru biustu i delikatnie na nie opadać, powoduje to zbyt duży obwód biustonosza względem ciała
- biust wylewa się spodem stanika, a fiszbiny zamiast znajdować się pod pachą znajduje się na biuście. Jest to również sprawka zbyt dużego obwodu.

Aby temu zaradzić wystarczy dokładnie zmierzyć się pod biustem. Centymetr musi być mocno zaciśnięty, a wynik zaokrąglony w dół. Stanik dobrze dobrany, kiedy jest nowy powinien okalać ciało kobiety, a na pewno nie ściskać. Na początku powinien być zapinany na haftkę najluźniejszą, z czasem na pewno nastanie potrzeba zapinania go na te zapinki, dzięki którym będzie węższy.

biustonosz xxl białyMiseczki są kolejnym ważnym elementem w dobieraniu biustonosza, na który trzeba zwrócić wyjątkową uwagę. Dla pań o dużym biuście powinny być pełne. Piersi powinny być całkowicie okalane poprzez miseczkę. Zapewnia to duży komfort noszenia, a piersi wtedy wyglądają po prostu smakowicie. Należy zwrócić szczególną uwagę na usztywnienie miseczek. Najlepsze są mocno usztywnione oraz posiadają sztywne łączenie między nimi. Miseczki nie mogą zbyt obciskać piersi oraz nie powinny powodować, iż biust będzie się wylewał bo bokach lub zaokrąglał koło zewnętrznej części. Zaokrąglenie powinno występować TYLKO w części wewnętrznej, pomiędzy piersiami. Ważne jest również, aby fiszbiny znajdowały się pod pachami, a nie na piersiach. Miseczki na samym czubku piersi nie powinny się marszczyć a przylegać.

 

Ramiączka mają za zadanie podtrzymanie biustu, jednak często kobiety zbyt mocno je zaciskają aby biust był jak najwyżej, przez co wbijają się w ramiona. Jest to jeden z najgorszych, możliwości unoszenia biustu. Jeżeli zasady, które widnieją wyżej zostaną spełnione zaciskanie ramiączek nie będzie potrzebne. Powinny one dosyć delikatnie przylegać do ciała. Najlepiej aby były nieco szersze, pozwala to na dobre podtrzymanie biustu. Należy dobrze wyregulować ramiączka i sprawdzić jak piersi układają się przy ich różnej długości i wybrać te najlepszą. Ramiączka nie powinny się zsuwać, ani powodować dyskomfortu.

Dzięki spełnieniu tych wszystkich zasad, gwarantujemy, że każda kobieta będzie dobrze czuć się w swoim ciele. Piersi będą układać się bardzo zmysłowo, a co najważniejsze, nie będą ciążyć. Duże piersi, są najtrudniejszymi do okiełznania, ale z tym poradnikiem staną się optycznie o parę rozmiarów mniejsze i lżejsze.

 

Pełna oferta duzych rozmiarów biustonoszy w naszym sklepie jest tutaj.