Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kolorowe piżamy Italian Fashion

W ciągu ostatnich kilku lat rynek bieliźniany został zdominowany przez erotyczne sety, fikuśne staniki, gorsety i majteczki oraz lekko wyuzdane koszulki. Ma to zapewne związek z postępującą emancypacją kobiet, ich rosnącą świadomością własnej cielesności i seksualności oraz z indywidualnym potrzebami par w sferze szeroko pojętej intymności. Dużo chętniej wybieramy więc zwiewne peniuary, kuse haleczki czy pikantne bodystocking, a coraz częściej zapominamy o tradycyjnych nocnych strojach, które zapewniają odpowiedni, swobodny wypoczynek oraz najwyższy komfort użytkowania. Często kończy się to tak, że w garderobie leżą setki rozkosznych modeli na upojne chwile we dwoje, a brakuje choćby jednego zwykłego kompletu typu top + szorty czy bluzka + spodnie/spodenki. Efekt? Spanie w starym T-shircie albo podprowadzenie takowego swemu partnerowi. Tymczasem okazuje się, że producenci piżamek zauważyli spadek zainteresowania tym segmentem rynku i postanowili stanąć do „walki” z bardziej popularną konkurencją. Dzięki temu do rąk milionów Klientek i Klientów zaczęły trafiać naprawdę interesujące i zwyczajnie ładne projekty. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza te pod szyldem DONNY, PIGEON oraz ITALIAN FASHION. My pod lupę weźmiemy ten ostatni zakład i jego propozycje.

 

Ogólnie jest to jedna z najpopularniejszych marek, zajmujących się produkcją bielizny osobistej, a także odzieży. Firma powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy i jest w 100% polską spółką. Nie bez powodu na pierwszy rzut oka bywa jednak kojarzona z Włochami – przedsiębiorstwo przeniosło bowiem swoje korzenie i blisko 50 – letnie włoskie doświadczenie na nasz rodzimy grunt. Stąd nazwa oraz logo nawiązujące do barw flagi Italii.

 

 
Mocnymi stronami Italian Fashion od samego początku są: niepowtarzalny styl i solidne wykonanie. Marka realizuje idee wysokiej kultury ubiory, w związku z czym proponowane przez nią fasony są uosobieniem elegancji i prostoty. Gwarantem wyśmienitej jakości i perfekcyjnego wyrobu oferowanych modeli jest łączenie najnowocześniejszych technologii produkcyjnych ze wspaniałym rękodziełem. Wszystko to widać w każdej kolejnej kolekcji, zarówno damskiej, jak i męskiej.Jeżeli więc chcecie przekonać się o tym na własnej skórze zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z całą ofertą firmy, którą znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl -> ITALIAN FASHION