Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Moc kolorów

W czasie wakacyjnych miesięcy na dobre zapominamy o typowej szarej codzienności oraz stanowczo za długiej zimie i z pasją rzucamy się w ciepłe dni pełne słońca, radości i feerii barw. Ta ostatnia widoczna jest nie tylko w cudownie soczystym i zazielenionym krajobrazie, ale i w prawdziwej tęczy, jaką mijamy na naszych ulicach. Kobiety i mężczyźni, jak jeden mąż zamieniają ciemne ciuchy na rzecz tych jaśniejszych i bardziej wyrazistych, dzięki czemu świat wydaje się być jeszcze żywszy, ostrzejszy i nasycony. A jakie kolory królują w sezonie 2015?

 
 

Choć znawcy branży wieścili bezapelacyjne i niepodzielne rządy jaskrawych odcieni to w tym roku na pierwszy plan ponownie – sprytnie i zdecydowanie – wysunęła się … biel! Tak, tak. Anielski total look znowu podbija miasta i ulice, jednak po piętach depcze mu intensywna i wymagająca żółć oraz egzotyczna pomarańcza.
                                            
Zwolenniczki letniej klasyki na pewno ucieszy informacja, że „en vogue” są również pastele, ale tym razem w chłodzącej, niesłychanie orzeźwiającej błękitnej i miętowej wersji oraz wytworna i elegancka marsala (choć ta sprawdzi się raczej w przypadku brunetek).
 
Od kilku sezonów nie zmienia się natomiast jedno – całościowe, monochromatyczne stylizacje nadal są w modzie. Bez wahania możesz więc wybrać swój ulubiony kolor i ubrać się w niego od stóp do głów. Odważnie? Niezupełnie. Tego rodzaju outfity owszem, są niezwykle efektowne i oryginalne, ale wbrew pozorom łatwo się je nosi. Co więcej, decydując się na taki look odpada nam podstawowy problem przy kompletowaniu wyjściowej garderoby – odpowiednie i przemyślane zestawianie barw, ponieważ dodatki podlegają tym samym regułom, co strój. Dzięki temu jest wygodnie i intrygująco.

 
 

A jeżeli zamiast wytycznych specjalistów i trendsetterów bardziej ufasz swojej intuicji i świadomości swej kobiecości postaw na soczysty róż, ognistą czerwień, zjawiskowy kobalt, wyrafinowany szmaragd lub dostojny fiolet i zmysłową fuksję. Z ciuchami w takim kolorze oraz z radosnym uśmiechem na buzi i świetnym samopoczuciem we wszystkim będziesz wyglądała zachwycająco.W takiej sytuacji serdecznie zapraszamy też na zakupy do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl, gdzie znajdziecie niesamowicie bogatą ofertę odzieży damskiej. Pełen jej asortyment dostępny jest tu: ODZIEŻ DAMSKA.