Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kolorowe legginsy Nessi

Moda na bycie „fit” nie mija. Wręcz przeciwnie. Wzrasta liczba osób, które zawodowe stresy i codzienne problemy systematycznie „wypacają” na boisku, korcie, zajęciach zumby czy fitnesuu lub podczas jazdy na rowerze i biegania po parkach. Wszystko to w bezpośredni sposób wiąże się ze zwiększoną liczbą różnego rodzaju produktów przeznaczonych dla takich właśnie odbiorców – pełnych pasji, determinacji oraz chęci współzawodnictwa i pokonywania własnych słabości. Co więcej, ludzie ci nierzadko sięgają po profesjonalne sprzęty i odzież sportową, a ich oczekiwania są sprecyzowane i konkretne. I bardzo często ich wybór pada na Nessi.

 
 

Markę tę w 2006 roku założyła grupa osób – jak sami o sobie mówią – całkowicie uzależnionych od aktywności. Od początku to oni są pierwszymi i najbardziej surowymi recenzentami swoich wyrobów, które projektują z myślą o tym, że także będą ich używać. Dbają o najdrobniejsze szczegóły bo wiedzą, że perfekcyjne wykonanie jest tak samo ważne, jak materiał użyty do tworzenia. Zdarza się bowiem, że pozornie błahy mankament – zbędna wypustka czy niedokładny szew – odpowiada za ogromny dyskomfort w czasie treningu. Idąc tym tropem Nessi wprowadziło w swoich ubraniach płaskie szwy, które nie powodują otarć i podrażnień, a w skarpetkach wyodrębniło 3 strefy (kompresji, oddychania i amortyzacji), co zapewnia wyjątkową wygodę w trakcie biegania.

 
 

Jednak tym, co najbardziej wyróżnia tę firmę na plus jest fakt, iż w przeciwieństwie do większości marek oferujących odzież sportową (i nie tylko), postanowiła ona usytuować produkcję w Polsce. Taka decyzja pozwala mieć pełną i stałą kontrolę nad procesem fizycznego powstawania poszczególnych projektów, gwarantuje szybkie terminy dostawy i jakże potrzebne wsparcie dla rodzimej gospodarki. Brawa!

 
 

Od niedawna również Ekskluzywna.pl może pochwalić się nowością w swoim asortymencie: niewielką – na razie! – ofertą bajecznie kolorowych i przykuwających uwagę produktów Nessi. W sprzedaży posiadamy różnej długości legginsy oraz tzw. pumpy.

Obie opcje zachwycają niepowtarzalnym wzornictwem, od którego naprawdę trudno oderwać wzrok. Modele są niezwykle trwałe, nie zsuwają się, a wykonano je z oddychającej dzianiny i zastosowano w nich wspomniane już płaskie, elastyczne szwy, które nie obcierają i nie rozrywają się. Całość idealnie dopasowuje się do sylwetki i jest bardzo delikatna oraz miła w dotyku. Dla aktywnych kobiet i wielbicielek mody – must have! -> KLIK!