Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Dzień Matki

Czasy goździków, sztucznych wiązanek i pachnideł z bazarku mamy już dawno za sobą. Dzisiejszy świat daje nam wiele luksusowych i zaskakujących możliwości uszczęśliwiania swoich najbliższych, a do nas należy niesłychanie odpowiedzialna rola uważnego i spersonalizowanego selekcjonera tych dóbr wszelakich. Zbliżający się Dzień Matki jest doskonałą okazją do tego, aby obdarzyć swoje Rodzicielki prezentem innym niż wszystkie. Chociaż raz zapomnijmy o sztampie i spróbujmy spojrzeć na nasze Mamy jak na … Kobiety. Po prostu. Spełnijmy ich najbardziej szalone marzenia i podarujmy im coś, co będzie tylko i wyłącznie dla nich. Chyba, że…

 
 

Istnieje pewien paradoks, przez który trudno nam czasami w pełni zdać sobie sprawę z tego, że Rodzice to też para: mężczyzna + kobieta i że – podobnie jak my i nasz partner – także prowadzą intymne życie. Mniej, bardziej aktywne – sprawa jest poufna. Ale jeżeli jesteś ze swoją mamą blisko możesz zaryzykować i sprezentować jej … seksowną bieliznę. Niedowiarków i tych, którzy przecierają oczy ze zdumienia uspokajamy i tonujemy – nie chodzi o najbardziej wyuzdane przebieranki czy wybitnie erotyczne propozycje (choć z pewnością niektórzy ucieszyliby się i z takich suwenirów), ale raczej o wysublimowane nocne dessous, która sprawi, że mamy poczują się zmysłowo i powabnie. Wybierając konkretny model pamiętajmy o jednym – przed wszystkim ma on być wygodny i niezbyt kusy. Całość powinna stanowić idealne połączenie delikatnego i nieoczywistego seksapilu oraz kuszących i wyrafinowanych detali, a kolorystyka nie powinna wykraczać poza obręb klasycznych i stonowanych barw – czerni, bieli, ecru oraz czerwieni.

 


 
Dobrym pomysłem będą także nieco mniej ryzykowne projekty, takie jak wygodne piżamki, wyszukane koszule nocne, majteczki i staniki oraz szlafroczki. Taki podarunek jest ładny, kobiecy, a oprócz tego – praktyczny.

 


Jednak jeżeli mimo wszystko w kwestii prezentu z okazji Dnia Matki jesteś tradycjonalistką i nie chciałabyś na siłę uszczęśliwiać swojej mamy tym, czym fascynują się współczesne kobiety wybierz najbezpieczniejszą opcję – kosmetyki. Mogą to być perfumy, komplety do pielęgnacji ciała lub zestawy do makijażu.

 
 

 
                                        
W obu przypadkach służymy Wam bogatym asortymentem i serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl.
Ofertę ekskluzywnej bielizny damskie znaleźć można TUTAJ.