Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Body – bielizna o wielu twarzach

Według badań mężczyźni pytani o najbardziej seksowny element damskich stylizacji bieliźnianych jednym tchem wymieniają pończochy, gorsety i … body! Tak, tak. Okazuje się, że ten ostatni rodzaj spodniej garderoby wybitnie rozbudza wyobraźnię panów i sprawia, że krew w ich żyłach krąży zdecydowanie szybciej. Zdziwione? Zupełnie niesłusznie. Na przestrzeni mijających lat formuła, rola i sam wygląd body ewoluowały bowiem w wyjątkowo interesującym kierunku, co po prostu musiało zaowocować niesłychanym wzrostem popularności oraz wizualnej atrakcyjności tego typu modeli. Na rynku pojawił się więc – trochę nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie – nowy bestseller.

 
 

W czym tkwił sekret tej brawurowej „kariery”? Składników sukcesu jest kilka. Decydujące znaczenie miała tu zapewne ogromna, stale powiększająca się różnorodność kolorów i fasonów. Producenci każdego roku przygotowują dla swoich klientów bogatą ofertę, wśród której nawet najbardziej wymagający konsumenci znajdą coś, co bez problemu spełni ich oczekiwania. Najchętniej kupowanymi projektami są body klasyczne, bawełniane oraz te zmysłowe, okraszone prześwitami i wytwornymi zdobieniami. Na tym jednak nie kończy się wybór, bo są jeszcze projekty z usztywnianymi miseczkami, długimi rękawkami, łączące tradycyjne materiały z kuszącymi prześwitami, a nawet wygodne i praktyczne golfy. Co więcej, body – podobnie jak gorsety i pończochy – może być zakładane zarówno jako bielizna codzienna, jak i taka, która ma rozbudzić ogień namiętności w miłosnej alkowie. 
A jeśli chodzi o sypialniane odsłony body sprawa jest banalnie oczywista – mężczyźni to wzrokowcy, a ten typ erotycznego dessous charakteryzuje się idealnym dopasowaniem i ścisłym przyleganiem do ciała, co niezwykle ponętnie podkreśla krągłości sylwetki, a jednocześnie pozostawia spore pole do popisu dla wyobraźni. Wiele firm zauważyło ten potencjał i poszło o krok dalej, tworząc body z mnóstwem wiązań czy pikantnych detali. Spora część zdecydowała się na zaskakujące, ale bardzo pobudzające rozcięcia w kroku, które definitywnie zażegnały pokutujący przed kilkunastoma latami obraz body jako śpioszków dla dużych dziewczynek.
 Efekt jest taki, że my kobiety możemy cieszyć się komfortem i powabnym wyglądem, bo bielizna typu body wcale nie musi być jedynie wyzywająca. Warto zwrócić uwagę także na modele wykwintne i luksusowe.Zapraszamy więc na stronę naszego sklepu Ekskluzywna.pl i dokonanie małego przeglądu proponowanych przez nas fasonów. Pełen asortyment dostępny jest TUTAJ.