Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Ekskluzywne wyprzedaże

Wyprzedaż – słowo klucz w życiu niejednej miłośniczki luksusowej bielizny i odrobiny kobiecych rozrywek. Spędzając życie na obowiązkach związanych z pracą, szkołą, drugimi połówkami (tak, tak, miłość to ciężka harówa!) czy rodziną, z nadzieją wyglądamy tych rzadkich chwil relaksu i z niecierpliwością czekamy na daty, kiedy ulubione sklepy ogłaszają przeceny, niezwykle korzystne oferty wyprzedażowe lub wystawiają końcówki kolekcji. Nasi partnerzy mają wtedy dużo mniejsze pole negocjacji, bo choć może faktycznie nie potrzebujemy kolejnej – bliźniaczo podobnej do poprzedniej – sukienki to według nas ekonomia – oczywiście w damskim wydaniu – pozostaje nieubłagana: wszystko jest tańsze o konkretne wartości, więc… gdzie tu strata? Same oszczędności;) A skoro teoretycznie zyskujemy to często gęsto wstępuje w nas istny diabeł, którego naprawdę trudno okiełznać i z upodobaniem rzucamy się w wir zakupoholizmu. Koniecznie musimy mieć te piękne, choć niepraktyczne sandałki na niebotycznie wysokim obcasie i n-ty stanik w kolorze nude.

 
 

No dobrze, trochę przerysowaliśmy rzeczywistość. Nie sposób jednak zaprzeczyć temu, że panie uwielbiają zakupy. Tym bardziej, im bardziej są komfortowe i przyjemne. Przeważająca część z nas zaopatruje się więc w Internecie, bo koszty takich transakcji bywają o kilka do nawet kilkudziesięciu procent niższe, a i wybór jest zdecydowanie lepszy. Do tego dochodzi darmowa wysyłka i przeróżne programy lojalnościowe, które dodatkowo redukują wydatki oraz liczne gratisy, a to skutecznie przyciąga nabywców.


 

Zdawać by się mogło, że Ekskluzywna.pl nie wyróżnia się niczym szczególnym w tej kwestii na tle swej konkurencji, bo przecież inni też oferują produkty w rewelacyjnie niskich cenach, największe wyprzedaże internetowe itp. Jednak jest jedno „ale” – większość tych obniżek ma charakter okresowy, odświętny. U nas jest to kategoria stała, niepodporządkowana sezonowości. Codziennie proponujemy Klientkom niesłychanie bogaty asortyment za wyjątkowo przyjazne portfelowi sumy.


Co prawda opcje te nie obejmują wszystkich rozmiarów czy kolorów danego modelu, niemniej jednak wytrawne łowczynie okazji z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Dlatego już teraz zapraszamy na małe polowanie i odwiedzenie strony naszego sklepu TUTAJ.