Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Atrybuty przyszłej panny młodej

Najważniejszy w życiu każdej kobiety dzień nie może obejść się bez wymarzonej sukni, wygodnego obuwia, komfortowej bielizny, szampańskiej zabawy i … nutki czarowania, która zapewni radość i miłość na wiele, wiele lat. Tradycja ślubna nakazuje bowiem przyszłej pannie młodej zakup swego rodzaju magicznego talizmanu w postaci błękitnej podwiązki (zgodnie ze słowami angielskiej wyliczanki – „coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego”). Kilka wieków wstecz, a dokładniej w okresie średniowiecza znane już w starożytności podwiązki przeżywały swoisty rozkwit, ale pełniły na wskroś praktyczną rolę – służyły do podtrzymywania pończoch i nie zachwycały zbyt wyrafinowaną stylistyką. Z biegiem czasu były coraz bardziej wykwintne, delikatne i kuszące, aż wreszcie stały się wyłącznie wysublimowaną i kokieteryjną ozdobą, zakładaną na specjalne okazje lub intymne chwile we dwoje. Ten niepozorny, ale niesłychanie uroczy i fikuśny weselny dodatek ma podobno tajemnicze właściwości, które wróżą zakochanym długotrwałe szczęście, zgodę i namiętność w rozpoczynającym się właśnie małżeństwie. Jednak żeby amulet zadziałał prawidłowo należy nosić go przez cały dzień i nie zdejmować aż do nocy poślubnej. Dokonać ma tego pan młody, najlepiej bez użycia rąk. I jeszcze jedno – jeżeli nie podoba Ci się niebieski odcień tego detalu, zdecyduj się na biel lub ecru i dołóż do kompletu jakiś inny drobiazg o niebiańskiej barwie. To także powinno załatwić sprawę udanego pożycia ;) Pamiętaj też o tym, aby sprawdzić rozmiar podwiązki – nie powinna być luźna, żeby nie zsuwała się z nogi, ani zbyt ciasna, aby jej nie uciskała.


Pozostając w tematyce szeroko pojętej zmysłowości warto zastanowić się również nad wyborem idealnego stroju na noc poślubną. Niektóre panie już pod suknią skrzętnie ukrywają to, co ma zostać odsłonięte dopiero w zaciszu miłosnej alkowy, inne zaopatrują się w ponadprogramowy ciuszek, który ma zagwarantować niezapomniane i pełne pasji przeżycia. W tym drugim przypadku śmiało można popuścić wodze fantazji i zaprezentować się we frywolnym i piekielnie erotycznym białym bodystocking, subtelnym secie z majteczkami i koronkowym stanikiem, seksownym gorsecie lub wyuzdanym body. Opcji jest naprawdę wiele i tylko od świeżo upieczonej żony zależy, którą odsłonę swej nieodgadnionej natury zaprezentuje mężowi w tych niepowtarzalnych okolicznościach.
 


Szeroki wybór podwiązek w naszym sklepie internetowym Eksluzywna.pl znajdziecie Państwo TUTAJ, natomiast bogaty asortyment bielizny erotycznej dostępny jest TUTAJ. Zapraszamy!