Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Idealna bielizna na ślub – wstęp

Duża ilość kobiet zostawia wybór ślubnej bielizny na sam koniec wielkich przygotowań do najważniejszego w swoim życiu dnia. Uparcie twierdzimy, że jest to sprawa prosta, szybka oraz niewymagająca i nadal niewiele z nas poświęca temu zagadnieniu swą i tak już skutecznie rozproszoną oraz zaprzątniętą uwagę. Zwykle kończy się więc na sięgnięciu po pierwszy lepszy zestaw typu majtki + biustonosz i dokupienie do kompletu pary rajstop lub pończoch. Tymczasem nieprzemyślane i źle dobrane dessous potrafi popsuć cały efekt wielomiesięcznego planowania najdrobniejszych szczegółów. Dlatego też pamiętaj o tym, że kiedy zakupisz wymarzoną suknię warto odwiedzić stacjonarne salony z bielizną i zapoznać się z dostępnym na rynku asortymentem. Tam bez problemu dowiesz się w jakich fasonach, kolorach i rozmiarach występują poszczególne lub wcześniej upatrzone projekty, fizycznie przymierzysz dane modele i naocznie skonfrontujesz je ze swoim ciałem oraz indywidualnymi potrzebami.

 
 

Będąc w przymierzalni obowiązkowo sprawdź również, jak figi, gorset lub stanik zachowują się podczas intensywniejszych ruchów – poskacz, wykonaj kilka skłonów, przysiadów, podskoków itp. W końcu na własnym ślubie nie będziesz drętwym kołkiem, tylko kipiącą szczęściem damą, która pragnie aktywnie uczestniczyć w szampańskiej zabawie i dzielić się swą radością ze wszystkimi gośćmi. Takie zabiegi są konieczne, ponieważ nawet najbardziej zjawiskowa suknia wymaga odpowiedniego „wspomagania”. Jeżeli zaniechamy solidnych i przemyślanych starań skazujemy się na niewygodę i złe samopoczucie, a to bezpośrednio wpływa na to, jak prezentujemy się w pełnej gali. Urok zwiewnej kreacji ulatuje w dal, a my myślimy tylko o tym, czy pierś nie wyskoczy z za małej miseczki, czy ciasne majtki nie uwypuklają boczków lub – o zgrozo! – czy nie odbijają się na tle delikatnej tkaniny. 
 Po wstępnych oględzinach i odnotowaniu interesujących propozycji z łatwością odnajdziecie je w Internecie, często w mniejszych i bardziej atrakcyjnych przedziałach cenowych, co z pewnością jest nie bez znaczenia przy nadszarpniętym weselnymi wydatkami budżecie.


 

Ekskluzywna.pl od lat oferuje swoim Klientkom szeroki wachlarz luksusowej bielizny, wśród której nawet najbardziej wymagające kobiety bez problemu znajdą coś dla siebie. Z wielką przyjemnością dbamy o to, aby przyszłe panny młode na czas otrzymywały swoje paczuszki i z komfortem oraz poczuciem prawdziwego piękna na ciele wchodziły w zupełnie nowy etap swojego życia. Dlatego serdecznie zapraszamy w progi naszego sklepu <KLIK!>.