Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

GORGEOUS - nowa kolekcja plus size od marki Anais Apparel

Ostatnie miesiące są niesłychanie łaskawe dla pań plus size. Wielu czołowych twórców bielizny – zarówno tych polskich, jak i zagranicznych – dostrzegło rosnące zapotrzebowanie na dessous w odsłonie XL+ i zaczęło wprowadzać do sprzedaży propozycje dedykowane wyjątkowo bujnym kształtom. Krągłe kobietki, świadome swego seksapilu i siły oddziaływania na mężczyzn, zapragnęły intymnych strojów z prawdziwego zdarzenia, a nie projektów skupiających się wyłącznie na tym, żeby być wystarczająco dużymi i obszernymi. Do lamusa powoli odchodzą więc – nie wiadomo: śmieszne czy straszne – kreacje rodem z kabaretów, a na podium wkraczają wysublimowane, pikantne oraz pełne oryginalnych zdobień i detali modele, które udowadniają, że piękno nie uznaje żadnych ram.

 
 

Wyśmienitym przykładem, a zarazem idealnym odwzorowaniem tego typu tendencji jest premierowa kolekcja marki Anais Apparel. Producenta, który od początku działalności pamięta o swych miłośniczkach z dorodnymi atrybutami i stale dołącza do asortymentu opcje XL i większe. Jednak tym razem szykuje się chyba niemała – polska – rewolucja w obszarze erotycznych ciuszków. Najnowsza oferta firmy skierowana jest bowiem do naprawdę dużych kobiet. Rozmiarówka kompletów z linii o cudownej i znaczącej nazwie GORGEOUS określona została tylko trzema oznaczeniami: L+, XL+ oraz XXL+. Obwód w biuście sięga tu od 96 do aż 150 cm, pod biustem – od 85 do 139 cm, talia mieści się w granicach od 79 do 133 cm, a obwód bioder obejmuje przedział od 103 do 157 cm. Dzięki temu panie o wybitnie krągłych sylwetkach wreszcie zyskają odpowiednią, niezwykle atrakcyjną i przede wszystkim komfortową oprawę swych obfitych wdzięków.

 
 

Wśród zjawiskowych „świeżynek” znaleźć można zmysłowe koszulki w intrygujący sposób nawiązujące do ponadczasowej klasyki oraz kokieteryjnego stylu retro, śmiałe body i zestawy, które odważnie odsłaniają ciało, flirciarskie babydoll, praktyczny i kuszący peniuar czy koronkowe haleczki oraz wygodne, ale nadal powabne szorty i top na ramiączkach. Każda propozycja jest oprócz tego uszyta tak, aby tuszowała to co niekorzystne i podkreślała to, co wymaga uwydatnienia. Jednym słowem – raj dla uwodzicielek plus size.

 

W celu bliższego zapoznania się z tą plejadą bieliźnianych gwiazd serdecznie zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Pobudzająca oferta marki Anais Apparel dostępna jest TUTAJ.