Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kostiumy kąpielowe Marko – jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Panie, które twierdzą, że wybór odpowiedniego kostiumu kąpielowego to kwestia kilku minut zastanowienia i ustalenia rozmiaru „na oko” oraz niemalże odruchowego zdecydowania się na konkretny fason i preferowaną kolorystykę z przykrością informujemy, iż stosując taką bezbolesną taktykę nie wykorzystują w pełni potencjału, jaki daje skrupulatnie dopasowany i przemyślany zakup. Dobrze dobrany strój plażowy gwarantuje korzystniejsze prezentowanie się naszej figury, o wiele lepsze samopoczucie oraz komfort i pełną swobodę w trakcie wakacyjnego wypoczynku, bez dręczących i uprzykrzających relaks myśli: „Wszystko w porządku?/Jak ja wyglądam?”.

 
 

Na samym początku poszukiwań warto określić swój rodzaj sylwetki. Kobiety o budowie jabłka lub gruszki zwykle mają w znacznym stopniu utrudnione zadanie jeżeli chodzi o nabycie wymarzonego bikini, bo będąc właścicielkami niemieszczących się w typowych przedziałach proporcji muszą za każdym razem oddzielnie kupować majtki i stanik. Nie ma bowiem nic gorszego niż wciskanie się na siłę w za mały biustonosz lub figi, kiedy druga część harmonijnie współgra z ciałem. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy wziąć pod lupę firmę Marko i jej wyróżniające się projekty dedykowane właśnie tym klientkom, które wymykają się schematycznym obliczeniom i statystycznym kształtom. Na podstawie kompletów oferujących możliwość niestandardowych łączeń góry i dołu wyjaśnimy, jak prawidłowo się zmierzyć i ustalić idealny rozmiar takiego zestawu.
  

Kwestia wyboru fig jest stosunkowo łatwa i nieskomplikowana – wystarczy znać swój obwód talii oraz bioder i dopasować je do tabeli podanej przez producenta. W przypadku staników jest nie tyle trudniej, co bardziej wieloaspektowo, bo oprócz obwodu w biuście i pod biustem musimy także sprecyzować wielkość miseczki.Mierząc obwód pod biustem należy stać prosto i swobodnie oddychać, a centymetr przykładamy ciasno i poziomo wokół ciała. Obwód biustu mierzymy bez wciągania powietrza i na lekkim luzie, a wielkość miseczek obliczamy w dziecinnie prosty sposób – od obwodu biustu odejmujemy obwód pod biustem. Ostateczne wyniki po raz kolejny konfrontujemy z tabelą producenta i … możemy śmiało zamawiać upatrzony kostium i wyruszać na słoneczne plaże lub miejskie baseny!Oferta Marko w sklepie Ekskluzywna.pl czeka! <KLIK!>