Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Wyróżnienie dla Ekskluzywna.pl

Z radością i bezbrzeżną dumą pragniemy poinformować Państwa, iż Ekskluzywna.pl otrzymała zaszczytne wyróżnienie w Rankingu Sklepów Internetowych 2015, zrealizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl, który zajmuje się zbieraniem opinii potransakcyjnych wystawianych przez Klientów po dokonanych zakupach i daje firmom możliwość skorzystania z wygodnego systemu ankietowania, śledzenia autentycznych zdań na temat konkretnych produktów, statystyk i raportów o danym sklepie, a także dodawania komentarzy do wybranych uwag.

 
Ta niewątpliwa nobilitacja dotyczy uzyskania wysokich ocen konsumenckich w kategorii Odzież i Obuwie. Kupujący regularnie doceniają ogromną różnorodność oferowanych przez nas towarów, konkurencyjne ceny oraz atrakcyjny program lojalnościowy. Oprócz tego nie bez znaczenia są dla nich dobrej jakości zdjęcia proponowanych artykułów, ułatwiające dokładne zapoznanie się z najmniejszym detalami oraz sugerowanie opcjonalnych wersji kolorystycznych lub całych zestawów stroju.

 

Komentarze ekspertów nie pozostawiają złudzeń – podstawą udanych zakupów internetowych jest przede wszystkim wygoda Klienta. Dlatego też gwarantujemy 14 dniowy termin zwrotu bez podania jakiejkolwiek przyczyny, proponujemy dogodne formy dostawy i płatności, a także ubezpieczamy wszystkie przesyłki po to, aby w przypadku ich zaginięcia lub uszkodzenia Klienci nie ponosili żadnych kosztów związanych z tą wystarczająco przykrą sytuacją. Oferujemy również program lojalnościowy Klub Ekskluzywnej, dzięki któremu po dokonaniu rejestracji Konsument staje się Członkiem Klubu Ekskluzywnej i od tej pory zbiera punkty za towary nabyte w naszym sklepie, a następnie ma prawo dokonywać nimi zapłaty podczas kolejnych transakcji.

 

No i najważniejsze – z racji tego, że sprzedażą internetową zajmujemy się od wielu lat wiemy, jak bardzo cenicie sobie możliwość szybkiego otrzymania wybranych modeli. Dlatego też stworzyliśmy specjalną kategorię WYSYŁKA 24H, obejmującą produkty fizycznie znajdujące się na naszym magazynie, które wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Nieważne, co znajdzie się w Waszym koszyku – możecie być pewni, że paczka zostanie ekspresowo spakowana i wysłana prosto pod wskazany adres.

 

Dziękujemy zatem za to wspaniałe wyróżnienie i zachęcamy do zakupów w Ekskluzywna.pl.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się z Państwa przychylnością, a nasza oferta przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym Klientom.

 

Ekskluzywna.pl