Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

TREND ALERT - żółty kolor na topie

Żółty to jeden z najmodniejszych kolorów tej wiosny, który pojawiał się na pokazach kolekcji wielu cenionych marek, zarówno bieliźnianych, jak i odzieżowych. Z każdym kolejnym dniem barwa ta staje się coraz bardziej popularniejsza. Po części dzieje się to niejako z rozpędu, bo już w poprzednich sezonach triumfy święciły neonowe odcienie, w tym także kanarkowy. Nie bez wpływu na nasze stylizacyjne wybory pozostaje także zbliżająca się wiosna, która budzi w nas pragnienie słońca, ciepła i zdecydowanie odmiennej kolorystyki, a to w sposób bezpośredni prowadzi do poszukiwań intensywnych i wyrazistych tonacji.

 

 

Styliści zgodnie twierdzą, że żółty będzie kolorem całego sezonu wiosna – lato 2015. I to we wszystkich możliwych odsłonach – od cytrynowego, przez lekko przygaszony, aż po ten subtelnie rozjaśniony bielą. Oficjalnie odcień ten uważany jest za bardzo optymistyczny, energetyczny i dodający chęci do życia. Niektórzy twierdzą jednak, że choć ludzkie oko dość szybko wyłapuje go z tłumu, to niestety po dłuższym czasie może on wywoływać w obserwatorze agresję. My zdecydowanie wolimy pozostać przy blasku i radości, która wręcz bucha z żółtej barwy i namawiamy do zaopatrzenia się w jakikolwiek ciuch lub bieliznę właśnie w takim wydaniu. Pozytywne wibracje zapewnione.

 

 

Niestety, nie wszyscy czują się dobrze w tym kolorze, a i zestawianie go z innymi barwami nie należy do prostych zadań. Najbardziej śmiałe rozwiązania postulują żółty total look, ale to wymaga nie lada odwagi i swobodnego poruszania się w tematyce modowych nowinek. Poza tym, jeżeli uważasz, że wyglądasz w nim brzydko (a naprawdę nie każdy odcień skóry i włosów wypada na tym tle zadowalająco) i nie chcesz ubierać się w niego od stóp do głów postaw na jakieś detale lub dodatki – pasek, torebkę, buty czy po prostu żółte wzory na bluzce/sukience. Pamiętajcie tez o błahostce, która zdecydowanie ułatwi dobór odpowiedniego odcienia do typu urody: ciepłe dla jesieni i wiosny, zimne dla lata i zimy.

 


  
 


 

A jeżeli mimo wszystko nie przemawia do ciebie odzież w tym kolorze, to może warto rozejrzeć się za słoneczną bielizną? Tutaj sprawa jest o wiele prostsza, bo stanik lub majteczki bez problemu możesz schować pod warstwą swoich ulubionych i sprawdzonych ubrań, a świadomość noszenia takiego, a nie innego koloru na pewno rozświetli nawet najcięższy dzień. Ponadto wielu producentów oferuje klasyczne projekty jedynie uzupełnione o subtelne żółte detale czy obszycia, co dodatkowo łagodzi „awangardowość” takiego wyboru.
 
Równie interesująco przedstawiają się urocze i słodkie piżamki czy szlafroki stanowiące albo całościowe ożywcze projekty, albo stonowane lub żywe duety bazujące na modnym odcieniu.


 

   
Wbrew pozorom możliwości jest wiele. W naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl znajdziecie Państwo spory wybór odzieży i bielizny właśnie w tym kolorze, dlatego też zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas modelami, które są dostępne tutaj.