Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

WALENTYNKI - Najpopularniejsze kostiumy erotyczne dla kobiet

Spróbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie skąd sukces akurat tych typów przebrań. Najważniejszy w odpowiedzi będzie fakt, iż kostiumy erotyczne spełniaja fantazje mężczyzny. Nie zawsze partnerka pracuje w danym, uznanym za seksowny, zawodzie. Jeśli facet ogląda się za pania kierująca ruchem ulicznym, czy stara się zajrzeć w dekolt pielęgniarki, to oznacza to, że warto pomyśleć o urozmaiceniu życia erotycznego o przebieranki! Gwarantujemy, że to doskonalsza metoda, niż robienie partnerowi wyrzutów!

przebranie pokojówki

Czemu kostium pokojówki? Mężczyzna kocha kobiety generalnie za kilka rzeczy, m.in. za seks i za to, że potrafią zająć się jego otoczeniem. Niemniej panowie fantazjuja najczęściej o eleganckich sukienkach i fartuszkach, dlatego takie projekty są na rynku bielizny erotycznej.

kostium uczennicy

Dlaczego uczennica? Dziewczyna chodząca do szkoły jest po pierwsze najczęściej nieletnia a seks z młodymi pannami jest prawnie zabroniony. Zakazany owoc lepiej smakuje! Po drugie nastolatki nie są zniszczone życiem, nie marudzą, mają naturalny pociag do seksu pełen młodzieńczej fantazji i chęci! Musi tez cos być pociagającego dla panów w tym wzorze w kratkę, bo wystepuje on w większości projektów...

kostium króliczka

Subtelna zwierzęca fantazja. Króliczek jako symbol seksu nie bez powodu zrobił taka karierę w świecie erotycznej prasy. Urocze uszka, kragły jak posladki ogonek. To wszystko jest takie pociągające i kuszące z nieludzkim wręcz pierwiastkiem. Otarcie się o naturę!

kostium policjantki

Policjantka to odpowiedni lateksu w świecie erotyki, to strój dla kobiet dominujących, o których fantazjuja panowie pragnący być nieco poniżonymi, zakutymi, czy zbesztanymi osobnikami. Przy tym wszystkim nie ma konsekwencji w postaci mandatów, czy punktów karnych!

kostium pielegniarki

Seksowna pielęgniarka fascynuje facetów, bo podobnie jak pokojówka, zatroszczy się, tym razem o zdrowie, zrobi oddychanie usta - usta. Do tego ten fantastyczny krótki fartuszek, czy sukienka i dekolt pozwalający zajrzeć między ukochane piersi...

Jeśli żadna z propozycji nie jest tą trafną, to pełna oferta kilkudziesięciu kostiumów erotycznych w Ekskluzywna.pl jest tutaj.