Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

NAJNOWSZE TRENDY - Bezpruderyjne rajstopy z pasem do pończoch od Obsessive

W czasach naszych mam i babć seksownymi nazywano cienkie rajstopy z pionowym szwem z tyłu na całej długości nóg lub pończochy z siateczki zwanej kabaretką. Obie propozycje oczywiście w kolorze czarnym. Te klasyczne rajstopy dla zmysłowych nóg, podobnie jak mała czarna i podobnie jak ona, nie wychodzą z mody. Dla nas są jednak bardziej retro, niż najnowszym trendem.

Przyszły takie czasy w świecie bielizny, że romby i szwy to za mało, aby wzbudzać erotyczne zainteresowanie na dłużej, na wiele spotkań. Głośno doradza się poszukiwanie intymnych inspiracji i urozmaicanie sypialnianej aktywności. Tutaj rola projektantów, aby bielizna erotyczna wykraczała poza tradycję, jednocześnie odwołując się do jej klasycznych i sprawdzonych trendów!

 

Połowa bodystocking

Garter stockings S500

Marka Obsessive niedawno ogłosiła, że najpopularniejszym produktem drugiej połowy 2013 roku były bodystocking. Można zatem przyjąć, że właśnie te seksowne kombinezony inspirowały projektantów naszego polskiego producenta do stworzenia nowej linii - stocking. Odcięli się tym samym od okrywania zmysłowością całego body (ciała) kierując zainteresowanie na piękne nogi. Kolekcja miała premierę w styczniu 2014 a już jest hitem sprzedaży.

Garter stockings S208

Każdy z modeli shocking, podobnie jak bodystocking tworzy całość z kompozycji kilku połączonych trwale ze sobą elementów. Fasony o symbolice S20(...) powstały z połączenia paskami do pończoch elastycznego  pasa do pończoch z samymi pończochami. Mamy w jednym to, co zwykle wymaga osobnych części ubioru. Zakładane tak, jak zwykłe rajstopy a otrzymujemy bezpruderyjną kompozycję pokazującą partnerowi co nam chodzi po głowie, o czym fantazjujemy.

 

Nowoczesna klasyka

Obsessive nie zapomniało jednak o tym, co sprawdzone i wykorzystuje w swoich tkaninach pończoszniczych siatkę w romby, wzór kwiatowy lub roślinny. Wszystkie modele są uszyte w kolorze czarnym. Nieśmiało, ale z sukcesem swojego miejsca szukają także wersje białe.

 

Perwersyjne rozwiązanie

Odwołując się do poszukiwania wciąż nowych zmysłowych trendów, w 2013 roku, designerzy zaproponowali nam nie tylko bodystocking z otwartym krokiem a poszli dalej – w ogóle zrezygnowali z zasłaniania pupy w obszarze majtek. Ta istotna część intymnej  garderoby została pominięta! Dokładnie z tego trendu czerpie najnowszy shocking. Są to egzemplarze dla par uprawiających lub chcących wypróbować seks oralny, analny, czy po prostu uwielbiających kochać się w ubraniu!