Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Andalea – kolekcja Sexy Work In the Country

Andalea konsekwentnie buduje swój wizerunek marki zmysłowej i niepowtarzalnej bielizny dostosowanej nie tylko do gabarytów większych pań, ale i do ich potrzeb oraz niepodlegającej żadnym klasyfikacjom chęci czucia się atrakcyjną i pociągającą. Modele projektowane przez właścicielkę firmy – będącą kobietą plus size – odznaczają się więc nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz również ciekawym designem, odważnie przemycającym aktualne trendy i udanie wydobywającym piękno i seksapil XL-ek.

 


 

Jedna z dwóch najnowszych kolekcji marki, odwołująca się do rustykalnego i folklorystycznego stylu, „Sexy Work Out In the Country”, doskonale wpisuje się w obrany przez polskiego producenta kierunek i ponownie udowadnia, że nie tylko typowe rozmiary mogą prezentować się zmysłowo czy seksownie. Sama kolekcja charakteryzuje się sporym zróżnicowaniem, jednak źródła inspiracji (od hiszpańskich tancerek flamenco przez bardzo Dziki Zachód, na rumianych wieśniaczkach kończąc) pozostają w kręgu etnicznej naturalności. Stąd obecność ognistych sukienek w południowym stylu, kompletów okraszonych zwierzęcymi deseniami, a nawet – to nie żart – propozycje będące odważną, oryginalną i pełną humoru wariacją na temat… babcinych pantalonów. Andalea stara się przełamać niechęć do starego typu bielizny – ciekawe, czy z powodzeniem? – i udowadnia, że również w tych do bólu zabudowanych krojach z przeszłości drzemie spory potencjał, który ludziom ze zdrowym dystansem do świata pomogą doświadczyć zupełnie nowej zabawy w bezapelacyjnie niecodziennym stylu. Śnieżnobiałe pantalony przy odrobinie dobrej woli mogą stać się niebanalnym i wytrawnym dodatkiem do erotycznego menu.


  

Większość nowych modeli stanowią jednak proste, ale atrakcyjne koszulki z przyjemnych, delikatnych i oddychających materiałów, utrzymane w podstawowej gamie kolorystycznej, co razem gwarantuje ładne podkreślenie atutów, z możliwością ukrycia ewentualnych mankamentów sylwetki. Nie brakuje tu także ozdobnych wykończeń czy prowokujących rozcięć, lecz wszystko podane zostało w wyjątkowo wysmakowanym stylu, łączącym prostotę i umiar z odrobiną nieszablonowości i kokieteryjnych dodatków.

  

  

Całości dopełniają zaskakujące komplety, a właściwie przebrania dla mężczyzn, w większości oparte na dość skrupulatnych odwołaniach do westernowej estetyki. Zestawy będące swoistym arsenałem prawdziwego kowboja składają się z doskonale współgrających ze sobą części, których gwiazdą są charakterystyczne spodnie w stylu jeźdźców rodeo, wykonane z materiału imitującego skórę i wyposażone w detale, które niejednej kobiecie zawrócą w głowie. Dodane do nich stringi i kamizelka pełnią rolę ostatniego, ale równie istotnego elementu tej niecodziennej erotycznej układanki. Oprócz takich smaczków natkniemy się na przyciągające uwagę majtki, a nawet przebranie diabełka! Jednym słowem – dla każdego coś miłego.


  

  

Wszystkie najnowsze modele dostępne są w bardzo szerokim przedziale rozmiarowym – od rozmiaru S do XXXL (panowie) oraz od rozmiaru 38 do 56 (panie). Mało tego, jest to naprawdę duża rozmiarówka, zupełnie różna od tej, którą spotykamy w typowych sieciowych sklepach z odzieżą i bielizną. Dzięki temu nawet wyjątkowo bujne kobiece kształty oraz dorodni panowie zyskają odpowiednią i niepowtarzalną oprawę swej urody.

 


 

Aby dokładniej zapoznać się z ofertą Andalea zapraszamy do naszego sklepu internetowego Eksklzuwyna.pl. Dostępny asortyment marki znaleźć można tutaj.