Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Pikantne Walentynki – poradnik dla panów

W ostatnim artykule zwróciliśmy uwagę na istotną zależność między charakterem i temperamentem kobiety, a bielizną, którą ona nosi i którą chciałaby dostawać w prezencie od swojego partnera. Świadomość istnienia tych powiązań pozwala uniknąć niemiłych rozczarowań i niepotrzebnych nieporozumień. Dzisiaj spróbujemy podsunąć kilka pomysłów na upominki dla pań lubiących śmiałe rozwiązania i wszelkie eksperymenty w sferze szeroko pojętej erotyki. Takie poszukiwania mogą okazać się prawdziwą przyjemnością i początkiem niezapomnianych przeżyć. Wachlarz możliwości jest w tym przypadku bardzo szeroki i nie ogranicza się do klasycznych, seksownych, ale dla niektórych mężczyzn po prostu nudnych haleczek. Co w takim razie może zasilić szeregi bielizny w kategorii spicy?

 

 

Na pierwszy ogień idą wybitnie pobudzające bodystocking oraz garter stockings. Obie te opcje potrafią być drapieżne i absolutnie zachwycające. Niemalże bezwstydnie eksponują kobiece wdzięki i cudownie podkreślają największe atuty sylwetki, w tym nogi, biodra, pupę oraz piersi. Wiele z tych modeli posiada dodatkowe ozdobniki i ornamenty (np. pionowe szwy lub kunsztowne wzorki w strategicznych miejscach), które bonusowo pomogą optycznie wyszczuplić figurę i zatuszować ewentualne jej niedoskonałości. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy w pamięci kołacze ci się jakieś narzekanie na za duży brzuszek czy niezbyt smukłe nogi. Dzięki nim można połączyć przyjemne z pożytecznym, a oprócz tego podnieść co nieco samoocenę swojej ukochanej.

 


 

 


Innym dobrym pomysłem z pewnością okażą się sukienki i sety wykonane z materiałów typu wet – look oraz skóropodobnych czy lateksowych tkanin. Z roku na rok przybywa takich produktów i z każdym sezonem kompozycje te są jeszcze lepiej przemyślane, dużo bardziej pociągające i drapieżnie prowokujące. A jeżeli dodamy do nich kontrastowo delikatne koronki lub tiule otrzymamy iście wybuchową mieszankę, idealną na specjalne okazje.


Równie pasjonującą alternatywą są wszelkie zestawy typu body + kajdanki + maski na oczy, lub kupowane oddzielnie pojedyncze modele (np. frywolne majteczki i nipple covers), które po skompletowaniu stworzą jedyny w swoim rodzaju negliż, obok którego nie sposób będzie przejść obojętnie.

  

Z kolei tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem bielizny w pikantnym wydaniu proponujemy body z rozcięciem w kroku – niesłychanie zmysłowe, a jednocześnie frapujące połączenie ognia i subtelności; pojedyncze modele majteczek z taką samą nietypową „niespodzianką”, a także fantazyjne biustonosze peek–a–boo.

  
Całą gamę pozostałych możliwości znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl