Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Demoni(q)czna bielizna z Polski

Demoniq to firma, która od początku swego istnienia postawiła na mocne i wyraziste projekty. Każda kolejna kolekcja cechowała się unikalnym designem, wysoką jakością materiałów i odszycia, trwałością i komfortem użytkowania każdego produktu oraz charakterystycznym, rozpoznawalnym już na pierwszy rzut oka stylem. Marka nieustannie stara się wychodzic naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też docenia szeroką różnorodność potrzeb przyszłych i obecnych nabywców jej wyrobów. Proponowane przez producenta modele dostosowane są więc zarówno do wymagań zwolenników delikatnej i subtelnej (choć nadal nie pozbawionej przysłowiowego pazura) erotyki, jak i oczekiwań pasjonatów jej nieco mroczniejszej, bardziej drapieżnej odsłony. Dzięki temu wszystkie produkty demoniq składają się na bogatą, stale rozrastającą się ofertę niebanalnej bielizny  na niezwykle gorące chwile we dwoje.

 

  
Początek nowego roku dla wielu jest idealnym czasem na wprowadzenie kolejnych ekscytujących kompletów i rozpoczęcie nowego sezonu z prawdziwym "przytupem". Łódzka firma też postanowiła uszczęśliwić swoich fanów i już w tym miesiącu wypuścić na rynek zupełnie świeżą i absolutnie fascynującą kolekcję, której przedsmak w postaci kompletu Veronique 2 można było znaleźć na oficjalnych stronach demoniq już w grudniu.

VERONIQUE 2 - komplet bielizny czarny - kolekcja Black Rose

(źródło: demoniq24.pl)

"Dark Desire", jak zapowiadają główni zainteresowani, będzie najbardziej odważną i bezkompromisową z dotychczasowych kolekcji, która jest pokłosiem fascynacji projektantów marki tą ciemniejszą i zdecydowanie mroczniejszą stroną ludzkiej seksualności. Źródłem inspiracji stała się klasyka literatury erotycznej w postaci dzieł Markiza de Sade oraz Leopolda von Sacher - Masocha, bardziej współczesny cykl o Grey'u autorstwa E.L. James, a nawet japońska sztuka krępowania Shibari.

Tak jednoznaczne odwołania zrodziły bieliznę pełną niepokoju i tajemniczości. Bieliznę adresowaną do osób lubiących łamać wszelkie tematy tabu i prawdziwych pasjonatów wyrafinowanych praktyk erotycznych. Różnorodne komplety z łatwością wprowadzą każdego chętnego nie tylko w odpowiedni nastrój, lecz również w cały świat niejednoznacznych i wysublimowanych doznań zarezerwowany dla prawdziwych koneserów. Charakterystyczną cechą wszystkich proponowanych modeli mają być proste formy i kształty w kolorze głębokiej czerni, wykonane z elastycznych materiałów, które zmysłowo modelują sylwetkę i nadają jej odpowiednich proporcji. Mnóstwo doskonale zgrywających się elementów w postaci łańcuszków, metalowych kółek czy oryginalnych zapinek stanowi idealne uzupełnienie projektów i nadaje im jeszcze większej indywidualności oraz niepowtarzalności.

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, do kogo i do jakiego rodzaju igraszek adresowana będzie ta kolekcja. "Dark Desire" od pierwszej chwili zapadnie wam w pamięć i bezbłędnie trafi w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Jeżeli i Ty pragniesz podkreślić swoją seksualność za pomocą niesłychanie nowoczesnych i śmiałych stylizacji bez wahania sięgnij po produkty demoniq dostępne w naszym sklepie Ekskluzywna.pl. Dotychczasową ofertę marki znaleźć można tutaj.