Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Gorset - bielizna do zadań specjalnych

Gdyby zechcieć w pełni wyczerpać temat trzeba by zapełnić niezliczoną ilość linijek, aby jak najlepiej oddać istotę tej jednej z najbardziej kontrowersyjnych części ubrania, która kiedyś kojarzona była z totalnym zniewoleniem kobiecego ciała, a dzisiaj, w czasach postępującej emancypacji, paradoksalnie przeżywa swój prawdziwy renesans, bo walka o idealną figurę i seksowny wygląd jest coraz ostrzejsza, a nie każdy ma chęć i nie każdego stać na interwencje, czasami wielokrotne, chirurga plastycznego. Mało tego, obecnie gorset utożsamiany jest z atrybutami drapieżnej, zniewalającej i powabnej kobiety o bardzo rozbudowanej wyobraźni, a to w sposób szczególny winduje jego pozycję w świecie garderobianych dodatków.Oferta producentów jest bardzo różnorodna, ale już na wstępie warto podkreślić, że prawdziwe gorsety wykonane są niezwykle starannie i opierają się na precyzyjnej konstrukcji bazującej na tzw. brykli, fiszbinach oraz sznurowaniach. Tutaj liczy się dosłownie każdy centymetr. Ich cena również zdecydowanie odbiega od kosztów zakupu typowo bieliźnianych modeli - jest dużo wyższa, ale i towar przedstawia zupełnie inną jakość i gwarantuje autentyczne możliwości modelowania sylwetki. My jednak, specjalizując się w ekskluzywnej bieliźnie na upojne chwile we dwoje, skupimy się na sypialnianych projektach. Jeżeli bowiem gorset ma pełnić rolę seksownego gadżetu w trakcie miłosnych igraszek wystarczy, że wybierzesz niedrogi, ale równie efektowny produkt uszyty tylko z jednej warstwy tkaniny, usztywniony akrylowymi fiszbinami w ograniczonej liczbie (maksymalnie 10) i ozdobiony pobudzającymi zmysły wiązaniami na wstążkę, które kusząco odsłaniają nagą skórę.Wśród bieliźnianych odmian wyróżnić można trzy podstawowe i najbardziej popularne wśród klientów rodzaje gorsetów. Pierwsze z nich to gorsety miękkie, całkowicie pozbawione fiszbin, ale upstrzone mnóstwem kokieteryjnych haftów, ozdób i wiązań. Są one w całości wykonane z transparentnych materiałów, które wyjątkowo ponętnie odsłaniają walory kobiecego ciała. Idealne na gorące noce z ukochanym.Drugi gatunek to modele zabudowane, posiadające kilka fiszbin i dużo bardziej zwartą konstrukcję, dzięki czemu możliwe jest optyczne, delikatne wymodelowanie sylwetki i spłaszczenie brzuszka, zakrycie odstających boczków, a nawet odpowiednie podniesienie i wyeksponowanie biustu. 

 Ostatni jest półgorset, który stanowi wypadkową gorsetu i tradycyjnego biustonosza. W tym przypadku spotkać można projekty zakryte i dobrze podtrzymujące piersi, jak również koronkowe czy tiulowe małe dzieła sztuki, które w parze z odpowiednimi dodatkami, np. majteczkami i pasem do pończoch tworzą niezapomniane i pełne seksapilu kompozycje.

 

  Jak widać możliwości jest wiele i tylko od indywidualnych upodobań zależy, na co padnie nasz wybór. Wszystkich zainteresowanych bogatym asortymentem tego typu bielizny dostępnej w sklepie Ekskluzywna.pl zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami. Pełen przekrój niepowtarzalnych gorsetów znaleźć można tutaj.