Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Nowy asortyment w Ekskluzywna.pl – soczewki kontaktowe

Do tej pory sklep Ekskluzywna.pl proponował swoim klientom bardzo bogaty wybór gustownej bielizny, luksusowych kosmetyków, wyrafinowanych dodatków czy doskonałej gatunkowo odzieży. Jednak mając na uwadze stale rosnące oczekiwania i potrzeby kupujących, staramy się sprostać tym wymaganiom i bez ustanku zaskakiwać ich interesującym, często nieoczekiwanie praktycznym, ale i wyśmienitym jakościowo asortymentem. Dzięki temu od niedawna do naszego ekskluzywnego arsenału dołączyły soczewki kontaktowe.

 

Ten drobiazg także potrafi bowiem warunkować dobre samopoczucie oraz podwyższać komfort dnia codziennego. Ci, którzy już dawno porzucili okulary na rzecz soczewek z pewnością przekonali się, jak bardzo ułatwiają one życie i jak wygodnie egzystuje się bez utrudnień związanych z noszeniem zwyczajnych szkieł. Nagle da się zupełnie swobodnie uprawiać każdego rodzaju sporty, nic nie zsuwa się z nosa i co najważniejsze – całkowicie znika zimowy problem zaparowania drugiego okna na świat. Mało tego, soczewki kontaktowe zapewniają nieograniczone pole ostrego widzenia pozbawione jakichkolwiek zniekształceń. Dzięki nim wielkość obserwowanego przedmiotu jest naturalna, a nie sztucznie pomniejszona bądź powiększona. Kończą się też kłopoty z męczącymi refleksami lub odbiciami światła w słoneczne dni oraz zmienną jakością widzenia zależną od aktualnej pogody. Ostatecznym argumentem przemawiającym "za" niech będzie natomiast fakt szczególnie istotny dla lubiących modne dodatki pań, które same borykają się z wadami wzroku – dzięki soczewkom można bowiem nosić dowolne okulary słoneczne, a nawet całkowicie zmienić kolor własnych oczu.

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo ogromny wybór korygujących soczewek kontaktowych światowej sławy firm: Johnson & Johnson, Ciba Vision oraz Bausch & Lomb; dostępnych w wielu mocach (od +6 do -12) oraz w trzech systemach noszenia: jednodniowym, dwutygodniowym oraz miesięcznym.
 

Opakowania soczewek jednodniowych zawierają 30 jednorazowych sztuk. Para takich soczewek noszona jest przez jeden dzień, po upływie którego zostaje wyrzucona, co wiąże się z brakiem konieczności stosowania płynu do soczewek.
 

Para soczewek w systemie dwutygodniowym noszona jest przez dwa tygodnie. W tym przypadku należy pamiętać o konieczności zdejmowania ich na noc do pojemnika ze specjalistycznym płynem. Opakowanie zawiera 6 sztuk.
 

I wreszcie system miesięczny: soczewki dostępne są w opakowaniach przeważnie po 6 sztuk, jedną parę nosi się przez cały miesiąc, a każdej nocy ściąga się ją i przechowuje w specjalnym pojemniku z płynem.

 

Zainteresowanych tą odrobinę niecodzienną w naszych progach (ale jakże funkcjonalną i ożywczą!) nowością zapraszamy na stronę sklepu Ekskluzywna.pl w celu dokładnego zapoznania się z oferowanymi produktami.