Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

ANGELS NEVER SIN – nowa marka w Ekskluzywna.pl

Z dumą spieszymy poinformować Państwa, iż szerokie podwoje naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl otworzyły się przed kolejną nową marką – ANGELS NEVER SIN. Ta wysublimowana i niezwykle seksowna bielizna erotyczna została wykreowana przez docenianą w kraju oraz za granicą firmę ANAIS APPAREL. Początkowo nowy brand polskiego producenta stworzono specjalnie na rynek francuski i wyłącznie tam był on sprzedawany. Kolekcja została jednak przyjęta na tyle entuzjastycznie, że zapadła decyzja o wprowadzeniu jej również na inne rynki, w tym także na nasz rodzimy.
 

Pomysł ten z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wśród propozycji marki znajdują się bardzo nowatorskie projekty, charakteryzujące się niebanalnym wzornictwem i przykuwającymi uwagę detalami.
 

Najbardziej widowiskowe są inspirowane osobliwym stylem „show girl” lekko prowokacyjne i łamiące tradycyjne konwenanse body oraz komplety. Odznaczające się na nagim ciele elastyczne tasiemki, otwarte staniki czy pobudzające rozcięcia w kroku – wszystko to mami zmysły i sprawia, że intymne chwile nabierają nadzwyczaj pikantnego smaczku.


 

  
Równie frapująco prezentują się pozornie klasyczne haleczki i majteczki, które przy bliższym zapoznaniu okazują się być małymi dziełami sztuki wyrafinowanego uwodzenia.


 

  Miłośników dobrej zabawy i swobodnego realizowania swoich nawet najbardziej wyuzdanych fantazji ucieszy fakt, że w ofercie firmy nie zabrakło także cieszących się stale rosnącą popularnością kostiumów erotycznych, w tym dwóch strojów seksownych pokojówek oraz ponętnej pielęgniarki.


 

  Jeżeli chodzi o kolorystykę prym wiedzie tu ponadczasowa czerń i niewinna biel bezbłędnie podkreślane dyskretną, ale fascynującą oprawą, często przypieczętowaną mocnymi akcentami. Z kolei konkurencyjne ceny, praktyczne rozwiązania w postaci wielopoziomowych regulacji, sprzyjające kobiecej sylwetce fasony oraz bardzo szeroki zakres dostępnych rozmiarów sprawia, że każda, nawet najbardziej wybredna i wymagająca klientka, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. Niebywale atrakcyjna oferta łączy w sobie bowiem nowoczesny design ze szczyptą awangardowej elegancji, a taka mieszkanka na 100 % podbije niejedną sypialnię.
 

Sklep Ekskluzywna.pl ma niewątpliwy zaszczyt być pierwszym i póki co jedynym dystrybutorem marki ANGELS NEVER SIN na polskim rynku, dlatego tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z jej arcyciekawym asortymentem.
 

UWAGA! Do dnia 1 grudnia 2014 roku prowadzona jest przedsprzedaż z 20% rabatem na produkty ANGELS NEVER SIN. W związku z tym gorąco zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji i sprawienia swojej piękniejszej połówce wyjątkowego prezentu, który jeszcze zdąży dotrzeć na zbliżające się Mikołajki. Pełną ofertę ANGELS NEVER SIN znajdziecie Państwo tutaj.