Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Baci - nowa kolekcja bielizny erotycznej dla mężczyzn

Prawdziwi miłośnicy rynku bieliźnianego bez trudu rozpoznają już nazwę Baci i kojarzą ją z luksusowymi projektami damskiej bielizny erotycznej. Pełne iście barokowego przepychu koronki, bogactwo zdobień i nietuzinkowe formy łączone z niewymuszoną elegancją i pozorną prostotą sprawiły, że producent ten na dobre rozgościł się w sercach i garderobach milionów kobiet na całym świecie. Dodatkowym atutem marki stał się konsekwentny image oraz przyświecający jej, niespotykany do tej pory, cel – zrewolucjonizowanie świata luksusowej bielizny. Baci Lingerie chciało dotrzeć do każdej kobiety – bez względu na jej figurę, czy zasobność portfela – i podarować jej odrobinę prawdziwego luksusu na co dzień. Wszystkie modele cechują się więc najwyższą jakością w stosunkowo niskiej cenie. Doskonałe tkaniny, zmysłowy design, przykuwające uwagę wzory oraz dostępność rozmiarów XL + dopełniły całości tej idei i takim oto sposobem nastała zupełnie nowa era!

 

Jak przystało na prężnie działające przedsiębiorstwo z misją i ambicjami, niemalże pewnym było pojawienie się kolejnych równie udanych projektów, które znowu trafiłyby w gusta milionów i zachwyciłyby wszystkich znawców branży. Tu nastąpiła iście pokerowa zagrywka. Firma zamiast oczywistych i w sumie chyba oczekiwanych propozycji dla pań, wypuściła na rynek modele dedykowane mężczyznom – kolekcję Envy. Wybór póki co nie jest za duży, ale miłośnicy wysokiej klasy materiałów oraz niebanalnych rozwiązań powinni być zadowoleni.


Jednak, uwaga! Bielizna ta jest odważna i wymaga od panów nie lada śmiałości, dystansu do samego siebie oraz chęci łamania wszelkich tematów tabu. Seksowne, ozdobione bardzo kontrowersyjnymi detalami (np. błyszczącymi cekinami) lub proste w swojej formie, ale przykuwające uwagę intensywnymi barwami stringi męskie z pewnością znajdą swoich entuzjastów.


Także zaskakujące i intrygujące jockstrapy męskie, bądź pobudzające zmysły bokserki spotkają się z niemałym odzewem, lecz będą stawiać warunki: przewalczenia w sobie strachu przez nieznanym, niezbadanym i obawy przed zwyczajną śmiesznością. A przecież zawsze warto odkrywać nowe lądy. W dobrej erotyce nie ma bowiem miejsca na wstyd. Jest za to dużo przestrzeni dla dobrej zabawy i wspólnego realizowania swoich fantazji. Dla tych, którzy nie chcieliby jednak od razu rzucać się na głęboką wodę Baci proponuje rozwiązanie polubowne: zwolennicy bardziej tradycyjnych rozwiązań będą mogli sięgnąć po dwuczęściowe komplety, składające się z majtek oraz podkoszulka. Zestawy takie są bardzo uniwersalne, bo sprawdzają się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w sytuacjach typowo łóżkowych. Niejedna kobieta z pewnością ucieszyłaby się od czasu do czasu widząc swojego partnera w zaskakującej, luksusowej i dobrej gatunkowo bieliźnie nocnej, a nie zwykłym t – shircie i rozciągniętych slipkach.

Serdecznie zapraszamy więc panów na stronę naszego sklepu Ekskluzywna.pl, gdzie znaleźć można bardzo szeroki wybór bielizny erotycznej dla mężczyzn. Pełen asortyment dostępny jest tutaj.