Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE - Mamy więcej bielizny damskiej

Oferta biustonoszy typu push-up zwiekszyła się o kilka modeli m.in. z marki KrisLine, każdy z nich jest uszyty w innym kolorze i o różnej fakturze tkanin. Każdy z nich ma powiększające wymienne poduszeczki, pozwalające modelować biust w zależności od kreacji.

biustonosze push-upNowe modele mamy także w zakresie 2-częściowych zestawów: stanik półusztywniany i majtki. Podobnie z push-up, czy biustonoszami usztywnianymi. W esklepie Ekskluzywna.pl w kategorii bielizna damska wybierając np. biustonosz warto sprawdzić, czy nie ma do kompletu fig, czy stringów. Takich zestawów pod koniec stycznia 2014 można u nas stworzyc kilkanaście i to z samych nowości! Pokazujemy po 3 komplety.

 

Z biustonoszem półusztywnianym proponujemy m.in. oliwkowy satynowo-koronkowy komplet biustonosz + figi lub stringi, sygnowany marką Milena lingerie. Od znanego producenta bielizny GAIA chcemy zaprezentować zestaw stanik i figi o numerze 732. W ramach kolekcji KrisLine chcemy zwrócić uwagę na komplet biustonosz i stringi/figi Patricia, pod tym kobiecym imieniem ukrywa się też wariant stanika usztywnianego.

staniki półusztywniane esklep

Wśród biustonoszy usztywnianych chcemy wyróżnić propozycję marki Gaia o nazwie 430 Federica jest to stanik, do którego można dobrać figi. Ogólnie w kolekcjach staników push-up i  usztywnianych zauważamy ukierunkowanie na eleganckie tkaniny w szarościach lub barwach pokrewnych. Jest to bielizna nie stanowiąca konkurencji dla kobiecego ciała, ale ozdabiająca je subtelnie. KrisLine proponuje nam np. zestaw Grey Rose z haftami i koronką, niezwykle kobiecy i romantyczny! Satyna i koronka w kolorze pokrewnym (migdałowa kawa), tworzy komplet marki Gaia nr 737. Tutaj do stanika można wybrac figi lub stringi. Idąc dalej w kierunku kolorystyki, do kawy nawiązuje ecru i czerń tworzące zestaw 630 Tiramisu od Milena Lingerie (stanik + stringi). Wymienione modele pokazujemy na poniższej grafice.

staniki styczeń 2014

 

Cały asortyment marki Gaia dostepny w naszym sklepie jest tutaj.

logo Gaia

Specjalnie do naszego esklepu wybrane modele z kolekcji Milena Lingerie są tutaj.

logo Milena lingerie

Nasze propozycje z linii KrisLine znajdują się tu.

logo KrisLine