Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Pończochy – nieśmiertelny atrybut kobiecości

Mijają lata, dekady, zmieniają się mody i obyczaje, ale jedno pozostaje nienaruszone – status pończoch jako najbardziej kobiecego i seksownego dodatku w damskiej garderobie. Nie ma na świecie chyba ani jednego mężczyzny, któremu serce nie zabiłoby szybciej na widok zgrabnej nogi ubranej w śliski, dopasowany do ciała materiał. Nie ma na świecie ani jednej kobiety, która nie zdawałaby sobie sprawy z porażającej wręcz siły oddziaływania tego drobiazgu. W dobie ogromnego wyboru bielizny erotycznej, mnogości fasonów i różnorodności materiałów od czasu do czasu tęsknimy za czymś prostszym i eleganckim. Czymś, co w sposób mniej oczywisty pobudzi zmysły naszego partnera. I właśnie wtedy przeważnie nasz wzrok pada na pończochy.


Czasami uzbrajamy się w ponadczasową klasykę – gładkie, czarne, wykończone elastyczną koronką. Prawdziwe damy wybierają modele, które nosi się razem z pasem, często ozdobione seksownym pionowym szwem z tyłu. Taka mieszanka sprawdza się zawsze i wszędzie. Jest bezkompromisowa i naładowana kipiącym erotyzmem.
Bardziej wysublimowane kusicielki sięgają po podobny oręż, ale w wersji białej lub czerwonej, w zależności od tego, czy danej nocy mają ochotę być potulnym aniołkiem, czy może rogatym diabełkiem. Taki wybór wystarczy uzupełnić o odpowiedni komplet lub seksowny gadżet, np. nipple covers, czy jakiekolwiek majteczki ouvert. Efekt gwarantowany!
Kobiety o duszy artystek, niepokorne i pełne niezaspokojonych apetytów szukają propozycji nietypowych i jedynych w swoim rodzaju. Z pewnością zadowolą je więc gorsetowe wiązania, niebanalne wzory, kryształki, czy kuszące wycięcia. Opcji jest naprawdę wiele, a niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki bieliźnianej.


Tylko od ciebie zależy, kim będziesz tego wieczoru. Aby dokonać dobrego wyboru zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Pełną ofertę seksownych pończoch można znaleźć tutaj.