Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Seksowne Halloween

Nim się obejrzeliśmy minął pierwszy miesiąc jesieni. Październik powoli zbliża się ku końcowi, a nas coraz częściej "dopadają" reklamy dotyczące imprez z okazji Halloween. Polska tradycja i mentalność różni się sporo od tej amerykańskiej, dlatego nie wszyscy są zwolennikami obchodzenia tego dnia w jakiś szczególny sposób, ale myślę, że warto wykorzystać go jako pretekst do dobrej zabawy w sypialni. Tym bardziej, jeżeli ciągle zapracowani zapominamy o tym, że w miłosnej alkowie oprócz koronek i tiuli dobrze jest od czasu do czasu razem zrealizować jakieś oryginalne fantazje. Doskonałym narzędziem do wcielenia ich w życie będą z pewnością erotyczne kostiumy. Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie.Zacznijmy może jednak od propozycji dla bardziej odważnych pań, które jednak wybierają się na halloweenowe szaleństwo do znajomych lub klubu i chciałyby nałożyć coś pociągającego i nietypowego. Tutaj szczególnie polecamy kryjące modele marki Obsessive: stroje kuszących policjantek – Police Dress lub Police Skirty, przyspieszające tętno przebrania pielęgniarek, np. Doctor Dress albo kokieteryjną pastereczkę Loviche. Świetnie sprawdzą się również propozycje od Baci: nieprzezroczysty, choć bardzo erotyczny kostium więźniarki czy stewardessy.


Dla tych, którzy nie czują potrzeby przebywania pośród tłumów i wolą spędzić kilka godzin w zaciszu własnego domu oferujemy szeroki asortyment wybitnie pociągających przebieranek, pełnych zmysłowych wycięć, odważnych fasonów, przezroczystości i niebanalnych dodatków uzupełniających całe zestawy.


Oprócz projektów adresowanych do kobiet, znajdzie się też coś dla panów: firma Jamais Vu zadbała o to, aby i mężczyźni mogli zabłysnąć czymś oryginalnym i w założeniu seksownym. Męska bielizna erotyczna ciągle traktowana jest trochę po macoszemu, większość pań tego nie lubi i nie uważa za coś pobudzającego, ale! O gustach się nie dyskutuje, a komuś może to sprawić niemałą uciechę.


Na koniec coś dla XL-ek: nietuzinkowe projekty marki Andalea i SoftLine– wyśmienita mieszanka odpowiednich krojów, lekkiego humoru i porażającego seksapilu. W takich strojach bez problemu zawojujesz waszą sypialnię!Mimo naszych sugestii nadal szukasz czegoś odpowiedniego? Zajrzyj na stronę sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Pełną ofertę erotycznych kostiumów znaleźć można tutaj.