Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak nosić stringi męskie?

Stringi męskie są jeszcze mało popularne wśród mężczyzn, głównie dlatego, że kojarzone są z damską bielizną, warto jednak zaznaczyć, że są one bardzo wygodne i choć pierwsza styczność z tym rodzajem majtek może być zaskoczeniem to z pewnością jest to wyłącznie kwestia przyzwyczajenia. Dla Panów, którzy przekonali się do tego rodzaju majtek przygotowaliśmy krótki poradnik jak je nosić oraz kiedy zakładać, a kiedy lepiej ich unikać.  

Stringi męskie charakteryzują się wyciętymi pośladkami, które są dzięki temu mocno odkryte. Warto podkreślić, że ich głównym atutem jest to, że nie odznaczają się pod ubraniem, wyglądają estetycznie, ponieważ kompletnie ich nie widać. 

Oprócz tego stringi męskie są niezwykle wygodne, niewyczuwalne. Jeśli więc jesteś fanem obcisłych spodni śmiało możesz postanowić na stringi męskie. Istotne z punktu widzenia komfortu jest również to, że nogawki się nie podwijają jak to bywa w bokserkach, ponieważ zwyczajnie ich nie ma. 

stringi męskiestringi męskie

Stringi męskie na lato

Stringi męskie będą idealne na lato, noszenie ich latem wpłynie pozytywnie na komfort w upalne dni. Pamiętaj by wybierać przyjazne dla skóry materiały, takie jak bawełna. 

Zakup pierwszych stringów, a później ich założenie może być dla mężczyzny stresujące, stringi kojarzone są z erotyzmem w oczach mężczyzn, dlatego tak ciężko się na nie zdecydować. Często ten rodzaj majtek może kojarzyć się z brakiem męskości, siły, zapewniamy jednak, że to tylko męski punkt widzenia, stringi są bardzo wygodne, a ciało prezentuje się w nich niezwykle dobrze.

Sprawdź stringi męskie z naszej oferty.