Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Biustonosz full-cup - co to znaczy?

Czym jest biustonosz full-cup i dla kogo? Biustonosze full-cup to rodzaje staników, w których miseczki są wykonane z materiału usztywniającego. Zawartość miseczki jest wypełniona pianką lub gąbką, dzięki temu biust jest stabilny i dobrze zebrany.

Dla kogo biustonosze full - cup? 

Miseczki wypełnione pianką bądź gąbką stosuje się głównie w biustonoszach o większych wymiarach, mają one za zadanie podtrzymać piersi i zagwarantować kobiecie komfort. Dodatkowo często są wykorzystywane w biustonoszach, które optycznie mają zmniejszyć piersi. Będą również świetnym rozwiązaniem dla kobiet posiadających mniej jędrne piersi. 

Sprawdź biustonosze damskie w ekskluzywna.pl dla biustów o większym wymiarze. Dobierz idealny rozmiar i model, zagwarantuj sobie komfort i wygodę podczas noszenia. 

biustonosz damskibiustonoszbiustonosz

Idealnie dobrany biustonosz to gwarancja pewności siebie i dobrego samopoczucia. Wybrane powyżej modele cechują się zarówno niezwykłą wygodą, jak i pięknym i dobrym wykonaniem. Z przodu satynowa kokardka w połączeniu z koronką nadaje całości bardzo zmysłowego charakteru, tył wykonany z subtelnej i oryginalnej siateczki. Już dziś wybierz biustonosz idealnie dopasowany.