Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Komplety koronkowe na miarę 2023 roku!

Zastanawiasz się jakie komplety będą królowały w 2023 roku? Już teraz możemy zdradzić, że będą to głównie wersje koronkowe - nic w tym dziwnego, bielizna koronkowa od dawna zajmuje podium i jest jedną z najczęściej wybieranych przez kobiety. Jakie konkretnie rodzaje bielizny koronkowej będą wybierane najczęściej? Przeczytaj dzisiejszy artykuł i sprawdź sama.

Koronka - skąd się wzięła?

Koronka pojawiała się już w latach 20-tych, jest wiele opinii, które sugerują, że koronka istniała już w czasach starożytności. Jako element zmysłowy koronka zaczęła się pojawiać mocniej w latach 20-tych. Warto dodać, że często była noszona przez monarchię, dzięki czemu zyskała jeszcze większą świadomość jej istnienia wśród kobiet. Początkowo był to element odzieży zmysłowej, jednak zaczęła pojawiać się również jako element niewinności w dziecięcych ubrankach. 

Dlaczego koronka jest tak bardzo popularna? 

Koronka bardzo często wykorzystywana jest do zdobienia bielizny, większość kobiet nie wyobraża sobie seksownego kompletu bez jej dodatku. Musimy przyznać, że bielizna koronkowa prezentuje się najlepiej i dlatego tak często jest wybierana przez kobiety. Łączy ze sobą zmysłowość i estetyczność, dodaje czasem pikanterii, a czasem niewinności. Poznaj komplety koronkowe, które z pewnością będą królować w tym roku!
komplet bielizny komplet bielizny komplet bielizny

Powyższe komplety to kwintesencja kobiecości. Podkreślają krągłości, tuszują niedoskonałości i przepięknie prezentują się na ciele. Sprawdź wszystkie komplety damskie na naszej stronie. Poczuj się pięknie nie tylko od Święta!