Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak zadbać o zdrową relację damsko-męską?

Prawidłowa relacja między kobietą i mężczyzną powinna opierać się przede wszystkim na zaufaniu, szczerości oraz na poleganiu na sobie wzajemnie. Aby relacja była prawidłowa należy wziąć pod uwagę potrzeby drugiej połówki. Czytaj w dzisiejszym artykule jak zadbać o relację w związku.

Jeśli zależy Ci na dobrej relacji ze swoim partnerem powinnaś/powinieneś wziąć pod uwagę kilka prostych czynności, które pomogą Wam wspólnie rozwiązywać konflikty, cieszyć się sobą, mieć chęć spędzania ze sobą czasu.

W związku jedną z najważniejszych rzeczy jest rozmowa, jest mnóstwo małżeństw, a nawet par, które są ze sobą, ale w praktyce nie mają o czym rozmawiać, brak wspólnych zainteresowań i pasji prowadzi do tego, że mniej ze sobą rozmawiamy i choć jesteśmy zdania, że każda osoba może mieć inne pasje to jednak jest to temat, który bardzo łączy. Jeśli jednak nie macie wspólnych zainteresowań spróbujcie choćby odrobinę zaciekawić się tym co robi wasza druga połówka. Jeśli mężczyzna często siedzi przy swoim samochodzie zapytajcie nad czym pracują, jeśli ogląda ciągle materiały o motocyklach spróbujcie obejrzeć choć jeden wspólnie - poszukaj czegoś w tym temacie co choć trochę Cię zainteresuje. Twój partner odbierze to jako bardzo pozytywną chęć rozmowę i zobaczysz jak bardzo się rozwinie i spróbuje wytłumaczyć Ci ciekawostki ze świata motoryzacyjne. Pamiętaj jednak, że powinno być to obustronne, dlatego zachęć swojego partnera do tego by poświęcił również Tobie chwilę czasu, jeśli lubisz zagadki kryminalne, zachęć go do obejrzenia ze sobą choć jednego odcinka ulubionego podcastu, włącznie film o tej tematyce. Możliwości jest naprawdę wiele, warto drugą połówkę zaciekawić swoją pasją czy hobby. 

Kompromis - jeśli często nie możecie dojść do porozumienia pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak kompromis, warto myśleć o tym dlaczego druga osoba nie chce tego co Ty, porozmawiajcie o tym i ustalcie coś co zadowoli Was oboje. 

Pamiętajcie o czułości, w związku jest to niezwykle ważne, by chociażby przytulać się codziennie kilka razy. Jeśli od dłuższego czasu w waszym związku nie czuje się dobrze, spróbujcie wprowadzić codzienny rytuał, przytulenie z rana, po południu oraz wieczorem, a jeśli macie okazję to róbcie to najczęściej jak się da. Pobudzi to między Wami bliskie relacje, staniecie się dla siebie bardziej bliscy. 

Zachęcamy również do rozgrzania atmosfery w sypialni, w tym celu sprawdźcie nasze komplety erotyczne, z pewnością pomogą pobudzić wyobraźnię. 

bielizna erotycznabielizna erotyczna