Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Czym się kierować przy doborze bielizny erotycznej?

Wybór bielizny nie należy do najprostszych, szczególnie jeśli chcemy dopasować ją do swojego ciała, temperamentu oraz charakteru. Poczucie własnej wartości, pewności siebie wzrasta gdy jesteśmy dobrze ubrane, a żeby dobrze wyglądać należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to jak się czujemy w danej stylizacji. 

Na co zwracać uwagę podczas wyboru bielizny? 

Najważniejsze jest to by bielizna była dopasowana do budowy ciała, jeśli masz figurę gruszka, powinnaś unikać bielizny, która dodatkowo poszerza biodra, zaś gdy masz figurę jabłko powinnaś próbować tuszować wystający brzuszek poprzez wyższy stan lub transparentne, luźne sukienki erotyczne. 

bielizna erotyczna

Drugim ważnym aspektem podczas doboru bielizny erotycznej jest Twoje samopoczucie i dobór bielizny do swojego charakteru i temperamentu, jeśli jesteś delikatną, cichą kobietą będziesz czuła się dużo lepiej w delikatnych, koronkowych zestawach. W jaśniejszych kolorach lub w klasycznej czerni, kobiety, które są bardziej pewne siebie, lubią eksperymentować z pewnością poczują się dużo lepiej w seksownym komplecie w kolorze fioletu, czerwieni czy też różu. 

bielizna erotyczna

A w jakiej bieliźnie erotycznej Ty czujesz się dobrze? Sprawdź nasze zestawy i poczuj się pięknie i pewnie.