Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna pod luźną sukienkę - na co zwrócić uwagę?

Często zastanawiamy się jaką bieliznę wybrać do obcisłej sukienki, ale co z tymi luźnymi? Czy jest obojętne jaką bieliznę założymy? Oczywiście że nie! W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie jaką bieliznę nosić do obcisłych sukienek. 

Sukienki prezentują się zjawiskowo zawsze, bez względu na to kiedy i jak je nosimy, podkreślają wdzięki, uwydatniają nogi. Kojarzą nam się z lekkością. 

bielizna damskabielizna damska

Bielizna damska zwiększa naszą pewność siebie, ale również ma wpływ na wygląd naszej sylwetki. 

Jeśli decydujemy się na jasną sukienkę powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na kolor bielizny, większość sukienek w jasnych kolorach nawet jeśli wydaje się, że nie prześwitują pod odpowiednim światłem będą, dlatego warto wybierać cieliste majtki, możemy również wybrać majtki kolorem bardzo mocno zbliżonym do koloru sukienki. 

Materiał - sukienki na zimę są zwykle wykonane z grubszego materiału, jednak naszym zdaniem warto wybierać bieliznę gładką, tak by nie odznaczała się pod ubraniem, a również gdyby miała prześwitywać to gładka bielizna nie będzie w takim przypadku widoczna

Jeśli zależy Ci by wyszczuplić sylwetkę załóż pod sukienkę figi z wyższym stanem, oczywiście w jednolitym kolorze, możesz również założyć majtki wyszczuplające. 

Zobacz majtki wyszczuplające z naszej oferty.