Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaką bieliznę wybrać na wieczór z ukochanym?

Większość kobiet decydujących się na zakup nowej bielizny ma w podświadomości wizję partnera, który w tej bliźnie je zobaczy. Nic więc dziwnego, że najczęściej wybieramy bieliznę zmysłową i romantyczną, same dużo lepiej się w niej czujemy. Najważniejsza zasada jaką powinnyśmy się kierować to własne samopoczucie, każdy mężczyzna przyzna, że gdy partnerka jest bardziej pewna siebie staje się jeszcze mocniej interesująca, a pewność siebie zagwarantuje nam bielizna, która będzie zarówno dobrze dobrana, jak i skomponowana w zgodzie z naszą naturą i charakterem. 

Jeśli więc jesteś kobietą żywiołową, radosną - postaw na bieliznę w mocnych kolorach, nie bój się eksperymentować. Kolory z pewnością dodadzą Ci jeszcze więcej energii, bielizna choć niewidoczna ma ogromny wpływ na samopoczucie. 

bielizna damskabielizna damska

Dla kobiet bardziej stonowanych i wyniosłych rekomendujemy bieliznę o bardzo eleganckim charakterze, będzie idealnie komponować się z Twoim charakterem. Poczujesz się niezwykle uwodzicielsko. 

bielizna damska

Nieśmiałe kobiety powinny wybierać kroje, które ich nie przytłoczą, nie powinny jednak unikać bardziej odważnych kolorów czy wzorów, warto poeksperymentować, ponieważ naszych partnerów darzymy dużym zaufaniem, stajemy się wtedy bardziej pewne siebie w związku z tym warto wybrać bieliznę nieco bardziej odważną i sprawdzić jaki wpływ będzie ona miała na nasze samopoczucie. 

bielizna damska

Sprawdź wszystkie modele kompletów damskich w ekskluzywna.pl