Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jesienne rajstopy - jakie wybrać?

Jesienią co raz częściej rozglądamy się za grubszymi rajstopami, jeśli jednak mamy w planie zakup rajstop jako dodatek do specjalnej okazji dobrym wyborem będą te cienkie, delikatne rajstopy, które świetnie skomponują się z elegancką sukienką lub spódnicą. Naszym zdaniem w swojej szafie warto mieć oba rodzaje, czyli i te cieńsze i grubsze na bardziej mroźne dni. Wszystko zależy od okazji.

Chłodna jesień a rajstopy

rajstopy

Czy warto decydować się na kolorowe grube rajstopy? Czy to wygląda dobrze?
Jasne, że tak! Co więcej rajstopy te dodają całej stylizacji nowoczesnego charakteru, dodają również energii, szczególnie gdy wybieramy kolory typu: żółć, pomarańcz, czerwień, fiolet. Ten rodzaj rajstop sprawdzi się na co dzień lub do pracy, jeśli akceptowalny jest bardziej casualowy rodzaj garderoby możemy spokojnie łączyć kolorowe rajstopy ze spódniczkami przed kolano.

Elegancja jesienią - jakie rajstopy?

Jeżeli jesteś zwolenniczką eleganckich stylizacji lub akurat wybierasz się na jakieś oficjalne wyjście powinnaś skierować swój wzrok na jednolite kolory, skłanialibyśmy się również raczej do cienkich rajstop gdyż w połączeniu z sukienką lub spódnicą często są mniej rzucające się w oczy. Jeśli jednak uważasz, że grube rajstopy będą jedyną możliwością ze względu na chłód zalecamy kolor czarny lub cielisty, żaden inny.

rajstopy

Pamiętaj, że zwykle nawet gdy wychodzisz na mróz - najczęściej jesienią czy zimą masz na sobie również płaszcz lub kurtkę, dopasuj swoją stylizację w pełni również z odzieżą wierzchnią. Jeśli masz długi płaszcz nie musisz się martwić cienkimi rajstopami - i tak prawdopodobnie przebywać na dworze będziesz dosyć krótko. Jeśli natomiast masz krótszą kurtkę, która nie zakrywa nóg warto zdecydować się na te grubsze rajstopy. 

Zobacz rajstopy z naszej oferty już teraz.