Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaki kostium gimnastyczny dla dziewczynki?

Jak wybrać dobry kostium gimnastyczny dla dziecka? Pierwsza zasada: kieruj się jakością, druga zasada: wybieraj model tak by dziecko chciało go nosić, zasada trzecia: zadbaj o komfort. Przeczytaj dzisiejszy artykuł i zobacz jak dopasować strój gimnastyczny dla dziecka.

Jakość

Jakość wykonania jest niezwykle ważna, szczególnie jeśli chodzi o stroje gimnastyczne, dzieci są bardzo energiczne, słabej jakości materiał może podrażniać delikatną skórę oraz powodować zmiany alergiczne. Wybieraj kostiumy gimnastyczne wyłącznie z dobrej jakości materiałów 

 

Wygląd 

Z pewnością bardzo dobrze wiesz, że dzieci szczególnie mocno przykuwają uwagę do kolorowych produktów, z tego też powodu więszkość zabawek jest w jaskrawych odcieniach, co do stroju gimnastycznego może być podobnie, jeśli jednak chcesz go w kolorze czarnym zadbaj o dodatkowe elementy, takie jak rozkloszowanie na dole lub spódniczka. Dziewczynka poczuje się w takim kostiumie jak księżniczka. 

kostium gimnastycznykostium gimnastyczny

Komfort

Komfort jest oczywiście dosyć mocno związany z jakością tkaniny, pamiętaj jednak by materiał zawierał domieszkę elastanu, dzięki temu całość będzie bardziej elastyczna i nie będzie krępować ruchów dziecka. 


Sprawdź kostiumy gimnastyczne z naszej oferty!