Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bardotki - biustonosze z klasą

Biustonosze bardotki cechują się brakiem ramiączek lub ich łatwym odpinaniem. Ten rodzaj biustonoszy skupia całą swoją uwagę na eksponowaniu biustu, nazwa pochodzi od francuskiej aktorki Bridgitte Bardot - była kobietą pewną siebie, która nie bała się eksponowania swojego ciała, lubiła pokazywać się w bikini, a w czasach kiedy żyła takie podejście było raczej rzadkie.

bardotki

Bardotka posiada fiszbiny, które utrzymują i unoszą biust, pozwalają na noszenie stanika bez konieczności posiadania ramiączek. Miseczki układają się w poziomie, dzięki emu biust jest bardziej wyeksponowany. Naszym zdaniem ten rodzaj biustonosza to najbardziej elegancka propozycja dla kobiet. 

Kiedy nosić?

Biustonosze bardotki można nosić na co dzień, jednak sprawdzą się najlepiej w połączeniu z sukienkami lub bluzkami hiszpankami, jeśli chcesz wyeksponować dekolt ten model również będzie świetnym rozwiązaniem. 

bardotka

Kto może nosić?

Dla kogo przeznaczony jest biustonosz bardotka? Generalnie stanik ten sprawdzi się zarówno u kobiet z małym, jak i z dużym biustem. Należy mmic jednak na uwadzę, że ten biustonosz mocno podkreśla i unosi piersi, a w związku z tym może zbyt mocno wyeksponować duży dekolt.

bardotka

Zobacz biustonosze damskie z naszej oferty.