Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

TOP 3 najseksowniejsze komplety miesiąca

W tym miesiącu najczęściej wybierane komplety erotyczne cechują się nieco klasycznym wyglądem i charakterem. Musimy przyznać, że kobiety kierowały się mocnymi akcentami w pierwsze trójce znalazły się komplety z materiału przypominającego skórę oraz z czerwonej koronki. Sprawdź teraz nasze TOP 3 września.

TOP 3

Na miejscu trzecim znajduje się komplet od marki Passion. Niezwykle charakterny i erotyczny zestaw, który swoim stylem podkreśla dolną partię ciała. Dodaje pewności siebie i pazura. Komplet podkreśla również piersi poprzez głęboki wiązany sznurkami dekolt. Z tyłu znajdują się dwa szerokie paski, które niezwykle oryginalnie prezentują się w zestawieniu z łączącymi je paseczkami.

bielizna damska

TOP 2

Przepiękny komplet w kolorze głębokiej czerni to również propozycja od marki Passion, musimy przyznać, że komplety tej marki są niezwykłe. Kobiety uwielbiają taki rodzaj bielizny, jest ona przemyślana i wykorzystuje panujące trendy. Ten komplet podobnie jak poprzedni został wykończony oryginalnymi paskami i głębokim dekoltem, w tym wydaniu mamy jednak majtki mocniej zabudowane z przodu. 

TOP 1

Absolutnym hitem okazała się bielizna w kolorze krwistej czerwieni, najbardziej pobudzający, kojarzący się z erotyką kolor. Pozycja nr. 1 w pełni zasłużona. Jest to zestaw, który dodaje pewności siebie, zachwyci każdego mężczyznę i wyeksponuje wdzięki kobiecego ciała.

Zobacz wszystkie komplety damskie!