Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Moda na czerń!

Czerń jest ponadczasową klasyką, nic dziwnego więc że większość osób wybiera właśnie ten kolor na kolację z ukochanym, romantyczny wieczór czy do pracy. Większość kobiet na pytanie jaki jest ich ulubiony kolor odpowiada, że czerń. Co jednak z bielizną? Czy w tym przypadku czerń również dominuje? 

Czarna bielizna damska

Musimy przyznać, że kolor czarny wygląda efektownie prawie w każdym wydaniu, odradzalibyśmy ten kolor wyłącznie kobietom o bardzo jasnej karnacji, kolor czarny może dodatkowo spotęgować odcień skóry i efekt nie będzie zadowalający. Warto jednak podkreślić, że jeśli chodzi o bieliznę możemy przymknąć na to oko, bielizna zakrywa zbyt małą część ciała by wywołać powyższy efekt. Czy zatem kolor czarny wśród bielizny również króluje? Otóż tak, choć warto dodać, że kolory nude wraz z cielistym na czele dotrzymują czerni kroku.

czarna bielizna

Bielizna erotyczna w kolorze czarnym

Naszym zdaniem najlepszym połączeniem jest erotyka i czerń, bielizna w tym kolorze jest niezwykle pociągająca. Można stworzyć wyjątkowo udaną stylizację erotyczną z wykorzystaniem czerni, oryginalne dodatki dodadzą charakteru i wyjątkowości. Możesz do czarnego seksownego kompletu dobrać dłuższe rękawiczki oraz pończochy, w takim wydaniu zaprezentujesz się niezwykle elegancko, ale również i seksownie. 

bielizna erotyczna czarna

Czerń jest najbardziej popularnym kolorem zarówno wśród odzieży, jak i bielizny. Sprawdź bieliznę damską w kolorze czarnym na naszej stronie internetowej ekskluzywna.pl