Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kiedy biustonosz jest źle dopasowany?

Najczęściej odczuwamy złe dopasowanie bielizny gdy zaczyna mocno uwierać, drażnić skórę, jednak o źle dobranym biustonoszu świadczą również małe, mniej denerwujące szczegóły.

Jak często zdarzyło Ci się poprawiać zsunięte ramiączko? Jak często miałaś wrażenie, że biustonosz jest zbyt wysoko zapięty na plecach? Często zdarza Ci się przesuwać miseczki i lepiej je dopasować do biustu? To wszystko efekty źle dobranego biustonosza, choć z pozoru mogą się wydawać nieistotne, to mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie na co dzień. Czy nie czułabyś się pewniej gdybyś nie musiała przejmować się tym, że ramiączko co chwilę spada? Wiesz, że kobiety sukcesu mają idealnie dopasowaną bieliznę? Nie przeszkadza ona podczas codziennych czynności, a przecież na komforcie powinno zależeć nam najbardziej. 

Biustonosz unosi się z tyłu, a piersi opadają?

Najczęściej powodem tego stanu rzeczy jest zbyt luźny obwód biustonosza. Po pierwsze powinnaś zadbać o to, żeby podczas zakupu nowego stanika zawsze zapinać go na ostatnią haftkę (najluźniejszą) z biegem czasu biustonosz będzie się rozciągał, a Ty w łatwy sposób skorygujesz jego szerokość poprzez zapięcie na kolejną haftkę w kolejności. 

biustonosze

Spadające ramiączka?

Powodem spadających ramiączek jest słaby materiał, najczęściej się zwyczajnie wyrabiają. Jednak nawet w nowych biustonoszach ramiączka mogą się luzować, warto więc zweryfikować ich jakość przed zakupem lub wymienić je po zakupie. 

Pamiętaj, by zawsze mierzyć swój rozmiar, nawet jeśli kupujesz już na pamięć Twoje ciało może się zmieniać, dlatego warto mierzyć obwód piersi przed każdą wymianą bielizny. Sprawdź wszystkie modele z naszej oferty.