Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Czy stringi są seksowniejsze niż figi?

Stringi i figi różnią się od siebie, mają jednak sporo wspólnych elementów, musimy jednak przyznać, że to stringi przez kobiety są uważane za te bardziej seksowne, jeśli chodzi o mężczyzn to preferują oni u swoich kobiet figi. Oczywiście każdy człowiek jest inny, są to ogólne statystyki i nie da się ich brac w 100% za pewnik. Dlaczego figi są bardziej seksowne od stringów? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w dzisiejszym artykule. 

Stringi cechy charakterystyczne

Stringi to jeden z najbardziej skąpych rodzajów bielizny, uważana jest przez kobiety za najbardziej seksowną, stringi zwykle są mocno wycięte zarówno z przodu, jak i z tyłu. Z tyłu znajduje się wyłącznie cieniutki pasek, który ma za zadanie odsłonić i wyeksponowac poślaski. Ta bielizna naszym zdaniem jest bardziej odważna. 

Figi cechy charakterystyczne 

Figi uważane są za najbardziej zmysłowy i kobiecy rodzaj bielizny. Figi są szyte w różnych stylach, najczęściej z tym najbardziej seksownymi kojarzymy figi koronkowe, są piękne, delikatne i kobiece. Idealnie prezentują się na szerszych biodrach, będą również dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną wyglądać uroczo podczas zbliżeń z ukochanym. 

figi damskie

Czy figi są seksowniejsze od stringów? Na to pytanie trudno odpowiedzieć natomiast z pewnością figi nie są uważane w 100% za najseksowniejszą bieliznę ze względu na ich ilość wzorów i krojów. Możemy w ofertach sklepów znaleźć wiele zwykłych bawełnianych majtek z nazwą figi, są to oczywiście też figi natomiast nie mają one dużo wspólnego z modelami o których mowa w dzisiejszym artykule, jeśli interesują Cię te modele sprawdź naszą ofertę już teraz.