Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Biustonosze kąpielowe - zachwycaj na plaży

Ogromny wybór strojów kąpielowych daje spore możliwości, możemy przebierać w krojach, kolorach i fasonach. Najczęstszym problemem podczas użytkowania strojów kąpielowych jest ich trwałość, często biustonosze kąpielowe zużywają się szybciej niż dolna część kostiumu, nie wiemy wtedy co robić czy kupić cały strój i pozbyć się dolnej części kostiumu? Rozwiązanie jest inne, możemy dopasować do stroju inną górę. Choć mało sklepów oferuje wyłącznie biustonosze kąpielowe to właśnie u nas znajdziesz całą gamę różnych kolorów i wzorów. 

biustonosz kąpielowybiustonosz kąpielowybiustonosz kąpielowy

Częstym problemem przy zakupie wyłącznie stanika kąpielowego jest odpowiednie dobranie go do dolnej części kostiumu, naszym zdaniem jednak nie warto przykładać do tego dużej uwagi, najważniejsze by czuć się komfortowo i wygodnie podczas noszenia kostiumu kąpielowego, wpływa to mocno na naszą pewność siebie, szczególnie kiedy większość ciała jest odkryta. Najłatwiej będzie dopasować górną część do czarnego dołu, jednak nie ma na to gotowego przepisu, możemy dowolnie łączyć ze sobą górę i dół stroju, tak by czuć się dobrze podczas opalania i pływania. 

Pamiętaj, że dobór nowego biustonosza kąpielowego zależy tylko od Ciebie, jeśli góra stroju Ci się nie podoba to nie jest istotnym czy górna część jest już zużyta, możesz bez problemu dokonać zmian w swoim kostiumie i zmienić stanik kąpielowy na inny. 

Zobacz wszystkie biustonosze kąpielowe w naszym sklepie.