Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Akcesoria na plażę - co warto mieć ze sobą?

Większość kobiet kocha plażę i kąpiele słoneczne, nawet gdy wolimy bardziej aktywnie spędzać wolny czas mamy ochotę poleżeć od czasu do czasu na słońcu i odpocząć od ciągłego spięcia. Co warto zabrać ze sobą na plażę? Jakie akcesoria będą niezbędne? W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. 

Duży ręcznik plażowy to niezbędny element dla większości z nas, jeśli jednak nie lubimy nosić ze sobą ciężkich toreb, możemy skorzystać z przyplażowych restauracji lub firm wypożyczających leżaki. Naszym zdaniem jednak nie ma nic lepszego niż odpoczynek na piasku, nawet leżąc na ręczniku czuć pod spodem delikatny morski piasek.

Filtr do opalania jest to najważniejszy element, każdy z nas powinien posiadać filtr przynajmniej 30, zabezpieczy on przed promieniami UV, warto uświadamiać młodsze pokolenie o konieczności korzystania z filtrów, ponieważ najczęściej młodsze osoby zapominają o tym by zabezpieczać swoją skórę przed zbyt mocnym słońcem. 

Torba plażowa jest w zasadzie niezbędna, szczególnie gdy wybieramy się na plażę troszkę dalej od hotelu, powinniśmy zabrać ze sobą wodę, olejek do opalania, koc lub ręcznik, bieliznę na zmianę, to wszystko zmieści się do torby plażowej. 

torba plażowa

Nakrycie głowy bardzo ważne jest by na plażę zabrać ze sobą kapelusz lub czapkę, pamiętaj by zadbać o to by dzieci również posiadały nakrycie głowy. Jest to bardzo ważne ponieważ podczas dłuższego przebywania na słońcu można nabawić się udaru, słońce jest niebezpieczne, dlatego warto dbać o to by nie zaszkodziło nikomu z naszego otoczenia, jak i nam samym. 

Dodatkowymi elementami, które można, ale niekoniecznie trzeba zabrać ze sobą są: bielizna na zmianę (szczególnie gdy po pływaniu czy opalaniu nie wracamy do hotelu, a idziemy na kolację czy obiad z ukochanym), sukienka plażowa, saszetka na pieniądze - lepiej zrezygnować z noszenia większej ilości pieniędzy ze sobą, szczególnie jeśli nikt nie pilnuje naszych rzeczy podczas pływania. 

Zobacz wszystkie akcesoria na plażę.