Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bardotka - idealna na lato

Lato to dość trudny czas dla naszego ciała w szczególności dla piersi. Niestety kobiety najczęściej kupują bieliznę słabej jakości, przez co materiał nie zachowuje się tak jak powinien w gorące dni. Tkaniny są wykonane z nieoddychających materiałów, przez co możemy być narażeni na zmiany skórne wywołane potem i gorącem. Powinniśmy dbać o swoją bieliznę w szczególności w gorące dni. Naszym zdaniem lepiej zdecydować się na brak biustonosza niż biustonosz słabej jakości. Jaki stanik wybrać latem? Odpowiedź jest prosta, bardotkę! Choć nie do każdego biustu będzie odpowiednia to jednak w większości przypadków sprawdzi się najlepiej podczas upalnych dni. 

Pamiętaj, że wybierając biustonosz bardotka należy kierować się również jakością i materiałem z jakiego została wykonana. Ten rodzaj staników jest niezwykle popularny, a to oznacza że nie tylko marki bieliźniane go szyją, często robią to nawet duże supermarkety, pamiętaj w supermarkecie nie znajdziesz bielizny wysokiej jakości, tak samo jak i odzieży. 

Bardotki to biustonosze zmysłowe i eleganckie, sprawdzą się latem ponieważ są uszyte z delikatnych materiałów, dodatkowo ich krój odkrywa dekolt co jest dodatkowym atutem kiedy latem nosimy bardziej uwydatniające wdzięki bluzki czy sukienki. Biust jest uniesiony i wyeksponowany. 

Bardotki możemy podzielić na: 

  • Koronkowe bardotki 
  • Bardotki push-up
  • Bardotki dla większych rozmiarów 
  • Bardotki push-up koronkowe 

Bardotki

Niewątpliwie za bardotkami przemawia możliwość ich użycia w różnych sytuacjach, sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Są to biustonosze eleganckie i idealne dla większości kobiet. A Ty? Którą bardotkę wybierzesz dziś dla siebie? Sprawdź wszystkie tutaj.