Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

NOWOŚCI W NASZEJ OFERCIE - Nowoczesność i dzikość by Demoniq

Wybraliśmy 8 projektów, które już są dostępne w naszej ofercie: koszulka Lena z linii With Love w trzech wariantach kolorystycznych, dwie koszulki Monique z kolekcji Animal Fusion i podwiązki, szczególnie przydatne w sezonie studniówkowym. Tym razem ubiory firmują dwa seksowne kobiece imiona Lena i Monika. Marka Demoniq na każdym kroku przypomina o wysokiej jakości materiałach, z jakich szyje swoją bieliznę oraz o współczesnych inspiracjach. 

 

Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji łączących tkaniny z motywem zwierzęcym (najcześciej dzikich zwierząt, znanych choćby z wypraw safari) z materiałami typowo związanymi z bielizną erotyczną, tj. koronkami. To odważne połączenie, skóra zebry, czy pantery ma przeciez gęsty wzorek, podobnie jest w przypadku koronki, ale ten przepych motywów projektanci Demoniq potrafią zestawiać, tworząc inspirujące kreacje dla temperamentnych par, czy kochających dzikośc natury singielek.

 

Druga kolekcja - romantyczna, oparta o subtelną cielesna miłość to propozycje oparte o łączenie tkanin w tych samym kolorach, np. czarnego tiulu i koronki. Powstaje tym samym prosty, aczkolwiek seksowny i elegancki, fason ukazujący kobiecość w jej najpopularniejszych przejawach. Jeden ozdobny akcent a cała reszta to ukochana sylwetka partnerki...

 

Ofertę Demoniq znajdziesz tutaj.

logo Demoniq