Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaki biustonosz pod przeźroczystą bluzkę?

Wybór biustonosza pod przeźroczystą bluzkę często sprawia nam sporo trudności. Nic w tym dziwnego należy znać się dobrze na modzie by dopasować te dwie części garderoby idealnie do siebie. Wybór biustonosza zależy mocno od okazji oraz od koloru bluzki. Przeczytaj dzisiejszy artykuł i dowiedz się jaki stanik zakładać pod transparentną bluzkę. 

Na wieczór lub randkę

Jeśli wybieramy się na randkę z ukochanym lub wieczorne wyjście ze znajomymi nie powinniśmy mocno przejmować się kolorystyką, natomiast warto dobrać biustonosz, który będzie prezentował się elegancko, seksownie i kobieco. Do białej bluzki warto założyć stanik w kolorze czarnym, można spotkać się z przeciwnikami takich stylizacji, jednak jeśli jest to wyjście nieformalne nie ma powodu by rezygnować z takiego połączenia. Dodatkowym plusem będzie to gdy biustonosz będzie posiadał efektowne koronkowe zdobienia, oczywiście wszystko z umiarem, sprawdź najpierw czy w Twojej kreacji nie dzieję się za dużo, jeśli bluzka lub spodnie posiadają dodatkowe zdobienia to warto zrezygnować z mocno koronkowego biustonosza. 

biustonosz

Na oficjalne wyjście 

Na oficjalne spotkania jak wyjście do pracy czy na biznesowy obiad powinniśmy zadbać o to by nasza bielizna nie rzucała się w oczy, jest to dość istotne, ponieważ jako kobiety chcemy być postrzegane jako profesjonalistki, nie chcemy pokazywać swojej bielizny szefowi lub klientowi, może to zostać źle odebrane, dlatego warto zachować umiar. Do takich stylizacji zalecamy biustonosze w kolorach cielistych, warto biustonosz dopasować do ciała, by nie odstawał. Pamiętaj biały biustonosz noś wyłącznie gdy biała odzież nie prześwituje, biel mocno odznacza się pod przeźroczystym ubraniem i całość wygląda mało estetycznie. 

biustonosze

Sprawdź biustonosze pod przeźroczystą bluzkę na naszej stronie. Zwracaj uwagę na kolory i dopasuj swoją bieliznę idealnie do kreacji. Czuj się pewnie i wygodnie!