Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak zakryć swoje ciało na plaży?

Powodów by zakryć swoje ciało jest sporo, do głównych należą: słońce i promieniowanie UV, kompleksy. Poruszymy dzisiaj te dwa tematy, abyś mogła przygotować się najlepiej na wakacyjny wyjazd. 

Pierwszym powodem, aby zakryć swoje ciało na plaży jest zwyczajnie słońce - warto przed wyjazdem zastanowić się i wziąć pod uwagę ostre słońce do którego nie jesteśmy jeszcze przyzwyczajeni, jeśli odpowiednio wcześniej weźmiemy to pod uwagę możemy się do tego przygotować. Najlepszymi rozwiązaniami są: pareo, sukienki plażowe i wszelkiego rodzaju chusty. Posiadając pareo, które może służyć zarówno jako sukienka jak i spodnia - w zależności jaką długość wybierzemy, możemy skutecznie ochronić się przed promieniowaniem UV i ostrym słońcem. Jest to bardzo ważne, ponieważ nadmierna ilość słońca może poparzyć skórę. Cienki materiał pareo jest lekki, zmieści się w każdej torbie i bez względu na okoliczności w łatwy sposób można go na siebie założyć. 

pareopareopareo

Co w przypadku drugiego powodu zakrycia ciała- kompleksy? Jeśli nie do końca jesteśmy zadowolone ze swojego ciała możemy również zastosować materiały, które zakryją nas przed wzrokiem innych osób, tutaj również polecamy pareo czy też sukienki plażowe, nawet jeśli będą transparentne będziemy czuć się w nich bardziej pewnie, nie będzie nam przeszkadzać to, że materiał prześwituje - w końcu jesteśmy na plaży! Warte podkreślenia jest to, że 99% kobiet, które miały styczność z tego rodzaju odzieżą plażowa jest zadowolonych i nie rezygnuje po jednym noszeniu. Z pewnością widziałaś na plaży nie jedną kobietę noszącą pareo. 

Sprawdź nasze stroje kąpielowe oraz pareo na plażę. Czuj się swobodnie i pięknie podczas wakacji